Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Сряда
07.12.2016, 12:31
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » PR (спещно!!!)
PR
krasa86Дата: Неделя, 17.04.2016, 13:46 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
здр,момиче на 29 год съм от 3 год имам ПР което се получи след раздяла на далгогодишна връзка. През тия години изпитвах страх от излизане сама,страх от смърта,страх от живота абе страх от всичко. препоръчаха ми хапчета на билкова основа(жълт кантрион) справях се с тях даже,през това време си хванах сериозен приятел( еее остана недоверието и ревноста а може би по точно страха да не остана пак сама tongue ) но тои ме разбира и подкрепя за сега ама до кога?!Преди 3 месеца отидох при личния ми доктор и му обясних предписа ми 3 блистера ксанакс пиех го по полувинка сутрин и вечер,след 1 блистер по полувинка на ден,чуствах се добре,но тои ми препорача да не ги пия повече и ми даде мента-глог-валирян,не виждам някакъв голям ефект но поне ме успокоява. зная че всичко е в главата ми и се опитвам да промена мисленето но ми е адски трудно в момента,остана ми страха от излизане на вън, спрях да мечтая за бъдещето,спрях да се забавлявам,страшно нервна съм,тревожна,ниска себеоценка,страх от остаряване( angry ),яд ме на себе си,защото не съм достатъчно силна да реша проблема сама. А живота е пред мен и аз съм се оплела в мрежите на страха ми от нещо което е неизбежно за хората(смърта и остаряването),вмвсто да взимам с цели шепи аз съм се затворила и притеснявам за този биологичен процес. Нали не съм луда? и как да си променя мисленето,как да разбера от къде доиде това депресивно чуство,как да се справя?  нямам възможнст за консултации при спецелист.

mariya_koevaДата: Неделя, 17.04.2016, 15:11 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Здравейте, krasa86!

За да не правя реклама, изпращам Ви на лично съобщение координати на колега психолог с дългогодишен професионален опит в областта.

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

dxiДата: Четвъртък, 25.08.2016, 18:09 | Сообщение # 3
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 5
cry

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » PR (спещно!!!)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016