Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Събота
10.12.2016, 16:36
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » Натрапчиви мисли (Искрено моля за съвет)
Натрапчиви мисли
bonbon_33Дата: Понеделник, 25.01.2016, 12:08 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Здравейте,пише Ви едно много отчаяно 22-годишно момиче! Имам всичко ,което е необходимо на един човек,за да живее нормално и да бъде щастлив(дом,прекрасни родители,прилична работа ),но до тук с хубавото! Преди половин година,баща ми получи инфаркт,преживях го много тежко,но мил Господ той се оправи,но не и аз! Всяка вечер изпадам в паника,че имам проблеми със сърцето,че ще получа инфаркт,че сърцето ми ще спре! Обиколих над десет кабинета-кардиолози,ендокринолози и всякакви други специалисти,направих всякакви изследвания-всичко е наред,всички казват-няма ти нищо,здрава си,но този страх и тези натрапчиви мисли направо ме съсипват! Моля Ви посъветвайте ме как да се оттърся от това състояние! С уважение,Борисова!

mariya_koevaДата: Понеделник, 25.01.2016, 14:56 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Статус: Офлайн
Здравейте, bonbon_33!

Съветът ми е да осъществите директен контакт с психотерапевт, с когото да работите в посока премахване на тези мисли по ефективен начин. Виртуалната психологическа помощ няма как да даде пълноценен резултат. Необходимо е да има жив контакт, подплатен с въпроси от страна на специалиста, Ваши отговори на зададените въпроси и т.н. Това, което аз мога да Ви кажа, е, че мислейки по този негативен начин (че Ви има нещо), предизвиквате само негативна енергия и негативни резултати. Наистина вредите на себе си, още повече, като знаете, че сте здрава. И накрая от тези притеснения наистина може да си навлечете нещо. Сега по-скоро трябва да сте до баща си, да се грижите за него, да му отделяте нужното време и внимание.

Успех!

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » Натрапчиви мисли (Искрено моля за съвет)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016