Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Петък
09.12.2016, 23:10
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » Параноидна шизофрения
Параноидна шизофрения
moonlight_shadowДата: Четвъртък, 10.12.2015, 12:36 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Животът ми протичаше нормално, ако изключа, че бях по-затворен от връстниците ми. За сметка на това, отдавах повече внимание на образованието, на търсенето на всякаква информация, най-вече за смисъла на живота.
За няколко дни ме обзе параноята за преследване, оттам неспането, липсата на апетит и накрая загуба на връзка с реалността. Озовах се в психиатрията и оттогава се промених коренно. Изгубих и малкото социални контакти, които имах. Едва завърших и то след многобройни поправителни изпити. Работих за кратко, справях се със задълженията, но получих трета криза, затова и прекъснах...
Не мога да осъзная заболяването си, това е основният проблем. Сякаш се случват свръхестествени неща, сякаш имам свръхспособности, трудно е за обяснение. Намираш се в свой собствен свят, който в по-голямата част е измислен. В този свят главният герой съм аз, но когато осъзнаеш илюзията, всичко прикючва, остава само една празнота.
Накрая ще задам няколко въпроса:
1. Как да възвърна мотивацията си? Апатията се дължи на заболяването или на лекарствата?
2. Хубаво ли е да посещавам психолог? Ако да, препоръчайте ми някой в Пловдив.
3. Мога ли да водя пълноценен живот, въпреки заболяването?

mariya_koevaДата: Четвъртък, 10.12.2015, 21:52 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Статус: Офлайн
Здравейте, moonlight_shadow!

Давам Ви координати на психолог Фани Владимирова с дългогодишен професионален опит - http://psiholozi.com/намери-специалист/?user_id=219

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » Параноидна шизофрения
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016