Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Събота
10.12.2016, 16:34
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » Бягство от реалноста, живот в мечтите!? (Нямам сила эа живот в реалноста...)
Бягство от реалноста, живот в мечтите!?
buzlar_perisiДата: Петък, 27.11.2015, 22:41 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Эдравейте! Благодаря ви эа вниманието и отделеното време.
На 25 год. съм и имам 4 год. прекрасно и много добро дете...
А аэ сам винаги унила психично изтощена отчаяна от живота...
Мажат ми е всеотдаен и добър, но е прекалено малчалив и не демонстрира лйубов...
Эа съжаление от икономическа гледна точка не ни се получи и от 1година живеем ссвекрва ми...
С цел да спестим эа наше жилище, но свекървами е огромен егоист и по един или др. начин само ни изполэва и лъже ...
Ако може савет и эа егоистични и искащи да са вечно центар на внимание свекърви :)
И така чувствам се смазана от живота. Неможеща да се справя с разходите ни и като нетъгава чакаща помощ от свекърва си. И се изместих да живея в мечтите.
Как да добия увереност ???Как да спра да мечтая???
Благодаря ви много благодаря :*

mariya_koevaДата: Неделя, 29.11.2015, 19:38 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Статус: Офлайн
Здравейте, buzlar_perisi!

Няма нищо лошо да мечтаете и да имате цели за бъдещето, които да постигате стъпка по стъпка, но за да се случи нещо позитивно, е необходимо и да действате. Разбирам, че не Ви е приятно да живеете със свекърва си, но на този етап може би друг вариант няма. Затова разпределяйте разумно финансите си, оглеждайте се за квартира, в която да се преместите с мъжа Ви. Не е важно да си купите собствен апартамент. Важно е да живеете отделно, като семейство, защото две поколения в един дом не могат да се нагодят напълно. Какво имате предвид, като казвате, че свекърва Ви само Ви използва и Ви лъже? Какво имате предвид, като казвате, че мъжът Ви не демонстрира любов? Поговорете с него, споделете това, което Ви притеснява. Бъдете заедно в решаването на проблемите Ви от каквото и естество да са те. А Вие имате една огромна причина да сте щастлива, а не унила от живота - имате прекрасно дете, което се нуждае от Вашите обич, грижи и внимание. Просто в момента сте в малко по-неприятен период, но и той ще мине.

Желая Ви успех!

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » Бягство от реалноста, живот в мечтите!? (Нямам сила эа живот в реалноста...)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016