Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Неделя
04.12.2016, 12:12
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » ПОмогнете баща ми почина, а майка ми е негов морален убиес
ПОмогнете баща ми почина, а майка ми е негов морален убиес
mariageorchulevaДата: Понеделник, 16.11.2015, 04:33 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 2
Статус: Офлайн
та на 19/10 баща ми претърпя тежка чревна операсия, всичко тръгна добре и той лека полека се въстанови за моя  радост. НО и тук идва голямото но всичката информация получавах от майка ми аз живея в чужбина. В деня когато е трябвало да бъде изписан майка ми му е подготвила документи за хоспис, в който той така и не отиде, не преживя ноща умря от инфарт същата нощ. И сега и моя проблем как да живея с болката, как да погледна майка ми как да свикна с мисълта, че баща ми е покоиник благодарение на родната ми майка.ПОмогнете със савет много ми е тежко и се 4удя какк ще живея оттук нататак?

mariya_koevaДата: Петък, 20.11.2015, 19:11 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Здравейте, mariageorchuleva!

Съжалявам за загубата на баща Ви! Съветвам Ви да осъществите директен контакт с колега психолог, с когото да работите в реално време и пространство, или да се възползвате от психологическите консултации по имейл, щом живеете в чужбина. Да преживееш смъртта на близък човек е много тежко и еднократната виртуална психологическа помощ няма как да е напълно ефективна. Това, което мога да Ви кажа, е да се опитате да не се затваряте в себе си, да споделяте с близки приятели, да изразходвате натрупаното напрежение чрез спокойна музика и позитивни мисли. Не успях да разбера защо приемате майка си за убиец на баща Ви?

Желая Ви сила!

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Съобщението е редактирано от mariya_koeva - Петък, 20.11.2015, 19:15

mariageorchulevaДата: Неделя, 22.11.2015, 07:33 | Сообщение # 3
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 2
БЛагодаря за отговора! Майка ми му е осигурила хоспис където да се въстановява и това ми тежи. МИсля си, че ако ме бе извикала мене нещата щяха да имат друга посока. Да ще си запиша част при психоаналитик имам нужда явно. А дали е виновна майка ми и дали, ако се бях прибрала нещата, щяха да вземат друг обрат това май никой не може да каже.............

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » ПОмогнете баща ми почина, а майка ми е негов морален убиес
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016