Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Сряда
07.12.2016, 12:29
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » Какво става (Депресия?)
Какво става
RamboДата: Петък, 18.04.2014, 21:58 | Сообщение # 1
Група: Removed

Здравейте аз съм мъж на 22г от известно време нямам настроение и съм много подтиснат и имам загуба на емоции по скоро може би и съм тъжен и някак си имам загуба на чувства какво може да става това стана от скоро от 1 седмица а преди около 2 седмици имах и грип но вече съм добре не пуша и не пия по някога нямам апетит и понякога имам апетит може ли да ми кажете какво точно имам и защо съм така преди бях добре сега от скоро нещо съм така в депресия примерно преди 3 месеца бях съвсем друг сега някак си нямам желание не се радвам по безразличен съм

Съобщението е редактирано от Rambo - Петък, 18.04.2014, 22:00

mariya_koevaДата: Събота, 19.04.2014, 11:48 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Статус: Офлайн
Здравейте отново, Rambo!

Отговорила съм на въпроса Ви неотдавна. Намерете темата, в която сте го задал и прочетете отново моя отговор. С разликата, че тук споменавате за грип, който сте имал скоро. Може би това е причината, поради която не се чувствате все още в кондиция. Да, един грип може да не е толкова сериозен, колкото друго заболяване, но все пак си е заболяване, макар и временно. Дайте си малко време да се възстановите напълно, а през това време спортувайте, забавлявайте се с приятели, слушайте ободряваща музика, учете нещо! Може би ежедневието също Ви е скучно, а неговата сивота допринася да се чувствате в меланхолия. Отново ще кажа, че не сте в депресия. Няма такова нещо като "нещо съм така в депресия", както сте казал. Депресията е много сложно понятие в психологията и не Ви пожелавам да го изпитате! Понятието "депресия" вече се използва за щяло и нещяло (вина за това имат най-вече медиите и рекламите, които втълпяват на хората, че едва ли не след едно кихане са вече в депресия) и тези, които го използват, е хубаво да прочетат специализирана литература, от която да си изяснят реалното му значение.

Чувствайте се свободен да потърсите и второ мнение от психолог.

Успех!

Мария Коева
(помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

RamboДата: Събота, 19.04.2014, 12:05 | Сообщение # 3
Група: Removed

извинявам се но именно за това пуснах нова тема  защо  за това не можех да намеря предишната тема и сметнах че може да бъде изтрита ами грипа беше края на миналия месец сега се оправих пих и антибиотици преди така се случи от когато преминах през този грип преди не бях така а бях съвсем друг

mariya_koevaДата: Събота, 19.04.2014, 12:46 | Сообщение # 4
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Статус: Офлайн
Rambo, отговорът на въпроса Ви е в тази тема:

http://psychology-bg.ucoz.com/forum/55-705-1#3050

www.mariyakoeva.weebly.com

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » Какво става (Депресия?)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016