Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Петък
09.12.2016, 23:14
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » Стрес покрай изпити (Стрес покрай изпити)
Стрес покрай изпити
kazablanka12Дата: Четвъртък, 13.02.2014, 02:47 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 2
Статус: Офлайн
Здравейте!
Студентка съм ,уча право и след година и половина имам държавни изпити,които са изключително тежки.Само при тази мисъл започвам да изпадам в паника,да плача и имам чувството,че няма да се справя.Имам нужда да говоря за това,но някак не се получава с близките и приятелите ми.За да намаля стреса до минимум реших да започна да се готвя малко по малко от сега,но не зная дали това е добра стратегия,за първи път ми се случва да не знам кое е най-добре за мен самата.Не издържам повече на този стрес ,на цялото учене.Как да не се стресирам и притеснявам,как да успея да се справя и със стреса и с изпитите,не успявам да намеря отговор.Объркана съм,имам чувството ,че не издържам на напрежението.И освен това се чувствам самотна,все едно никой не ме разбира и не се интересува от мен .Как да си помогна сама ,как да се справя?
С уважение.

BoyanovaДата: Четвъртък, 13.02.2014, 20:12 | Сообщение # 2
Админ
Група: Администратор
Съобщения: 1051
kazablanka12, познавам хора, които сега точно са им държавните изпити по право. Бъди спокойна- не е толкова страшно, колкото изглежда от страни.

Учи си нещата, вземай си изпитите, но не наблягай много да запомняш закони, казуси и прочие на този етап, защото законодателството постоянно се мени. Няма нужда да се товариш излишно от сега с материята за държавен изпит именно поради тази причина. Необходимо ти е да знаеш актуалното законодателство към момента на държавния ти изпит, а до тогава има още време, така че дишай спокойно и учи равномерно. Пожелавам ти успехи.

Надявам се информацията ми да е била от полза.
психолог Л. Боянова

kazablanka12Дата: Четвъртък, 13.02.2014, 21:05 | Сообщение # 3
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 2
kazablanka12, Много съм Ви благодарна за отговора ,бъдете здрава!

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » Стрес покрай изпити (Стрес покрай изпити)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016