Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Сряда
07.12.2016, 12:26
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » Petya (suvet)
Petya
KOKOLINOДата: Събота, 07.12.2013, 10:13 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 6
Статус: Офлайн
Здравейте!
Тази сутрин до като лежим в леглото с приятелят ми , той ми вика пак си почнала да пиеш газирано,виш как ти се отпуснала кожата.Попринцип аз съм си леко пулниюка по наследство от баща ми имам коремче,за което се опитвам да го пребера ам не става.В последните две години съм испаднала в няква депресия и аз незнам може и да е стрес.Когато има някакъв проблем у дома или ме ядоса някой намирам утеха в хладилника или ако наблизо има алкохол.

BoyanovaДата: Tuesday, 10.12.2013, 15:29 | Сообщение # 2
Админ
Група: Администратор
Съобщения: 1051
Статус: Офлайн
KOKOLINO, не е на добре това, че при стрес посягате към храна, от която организмът Ви не се нуждае и посягате и към алкохол.

В първия случай- предполагам знаете и сама, че това ще се отрази на теглото ви в неблагоприятен аспект, от там и на здравето Ви, тъй като теглото е здравословно да е в някакви граници.

Във втория случай- застрашавате се от това да прихванете болестта алкохолизъм. Алкохолът съдържа вещества, които убиват нервните клетки, освен останалите вреди на тялото, които нанасят. Какъвто и да е алкохол- съдържа вещества, които водят до привикване на организма към тях, при редовна употреба.

Това, а също и останалите неща, които споделяте, са доста сериозни и Ви препоръчвам да се консултирате с психолог, като за целта го посетите на място.

С уважение,
психолог Людмила Боянова

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » Petya (suvet)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016