Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Събота
10.12.2016, 16:33
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » Дългогодишен проблем
Дългогодишен проблем
ico71Дата: Неделя, 26.05.2013, 22:54 | Сообщение # 1
Група: Removed

Здравейте,моят проблем започна отпреди 10 години,а той е страх от това да не припадна и всички да ме видят.Избягвам много места и най вече такива в които няма близо спешна помощ,а от друга страна изпитвам ужас от болнични заведения.Най спокоен се чуствам когато колата е близо до мен.Лошото е,че не винаги мога да избегна места на които изпитвам панически страх да отида.Започва замайване,учестено сърцебиене от там една паника,че ще ми стане лошо и ще припадна и след като се махна съм толкова изморен,че нямам сили за нищо.Всичко това е съпроводено с някакво гадене все едно ми се повръща но само се напъвам без да повърна.Най лошото е,че започна да се проявява всичко това и на места на които съм се чуствал добре,например в къщи но рядко.Най интересното е,че ако трябва да пътувам далече и разбира се с колата на друг транспорт е абсурт да се кача зора е да тръгна и после всичко е ок,но това не се отнася за магазини,заведения,учереждениа и т.н,там просто не издържам повече от 5 мин.Ходих при психолог преди 2 години направихме 3,4 консултаций,тя замина за друг град и така приключих,а много трудно се доверявам и не потърсих друг.Това е в общи линий,надявам се да съм обяснил за да ми помогнете защото вече ми писна да се съобразявам къде и кога да отида,къде да вляза и къде не.Просто не се чуствам нормален човек.Благодаря предварително.

BoyanovaДата: Понеделник, 27.05.2013, 20:25 | Сообщение # 2
Админ
Група: Администратор
Съобщения: 1051
Статус: Офлайн
Здравейте ico71

Моля за подробности относно посещението Ви при психолог, за което споменавате. В какво са се състояли проведените консултации? Тази информация е важно уточнение, за да мога да съм Ви полезна с насоки.

С уважение,
Л. Боянова

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » Дългогодишен проблем
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016