Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Събота
03.12.2016, 08:42
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 212»
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » Здравей те Людмила Боянова (Здравей те Людмила Боянова)
Здравей те Людмила Боянова
nikol1991Дата: Сряда, 24.04.2013, 14:44 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 6
Статус: Офлайн
здравей те искам да споделя с вас един голям проблем който ме преследва вече две години и повече. Казвам се Никол на 22 години от град Варна. Всичко започна преди две години  и повече запознах се  с едно момче  харесах ме се  , и решихме да живеем заедно  в първите 6 месеца всичко беше нормално, до деня в който  ми зададе един въпрос а той беше хайде да почнеш да работиш като момиче на повикване ,аз ще ти намирам клиенти ти ще спиш с тях  и  така , ще си изкарва ме парички за нашето бъдеще.  Разбира се  аз се стресирах и веднага му казах  че немога да направя такова нещо а  той ми каза ако ме обичаш направи го за да сме добре, вече бях влюбена и то много за мен  никой друг не съществуваше освен той, имах чуството че бях в негов плен,един ден се пребра в нас и  ми каза довечера ще работиш аз се изплаших и то много дойде ми в повече казах му  немога а той веднага започна да ме залъгва спокойно  с теб съм няма да те уставя затвори си очите и до като се усетиш, ще си в мойте прегръдки. Чуствах се в безизходица, имах чуството , той ме дресираше като куче.Дойде момента преспах с човек който беше с  поне 30 и няколко години по голям и от там натък постоя но започна да ми намира клиенти   в рамките на месец беше голям шок за мен  .Всичко продалжаваше с месеци докато  един ден му казах неможе да продължава така няма да ходя никаде и той веднага почна не ще идеш заслужава си казах му не и тои пак продължи да ми натяква ще идеш ще иде
ш  скарахме се и  излязох тръгнах да бягам, явно усети че излизам и тръгна след мен да ме догони  на няколко пъти ми каза да спра а аз му казах че  няма да спра  настигна ме  хвана ме за косата и ми каза сега като се преберем ще видеш от кой ще бягаш изплаших се много дърпаше ме а аз плачех почна да ме заплашва каза ми че съм го ядосала много каза ми че ще ме убие на няколко пъти .Пребрах ме се от вратата ме засили в едната стая и започнах да плачаа той започна да ме бие удряше ме с юмруци в главата в ребрата рацете ми  риташе ме в краката викаше на висок тон постояно ми казаваше ще те убия и никой няма да разбере каде ще те заровя и такива работи бях в шок цялата треперих и гък несмеех да кажа(даже в момента докато пиша плача)всичко продалжаваше почти цяла нощ взе нож на няколко пъти го опря в гърлото ми и казваше  сега ще умреш  треперих и  неможех да говоря сълзите ми варвяха и  имах чуството че сърцето ми ще се пръсне .От този ден  аз не се чувах с никой почти с маика ми и то за две три думи лъжех нея и себеси че съм добре а всъшнос бях пленица на  един  изверг.един ден ме биеше на другия ми казваше че ме обича  бях под стрес объркана незнаех какво се случва с мен  в продалжение на 6 месеца след това правих неща който неисках от страх от любов незнам имах чуството че съм обсебена  през ден  си получавах боя за отказ да ида някаде или за наи малкото нещо няколко пъти ми разбиваше носът няколко пъти получавах силно удряне в главата много други  гадости и болка .Докато в един случаен ден един негов приятел ми каза  ще ти кажа нещо но ако кажеш нещо  мисли му по скоро писахме по скайпа,Разбира се че му казах че няма да кажа на никой   и секунди получих снимки на който виждах  моя изверг(приятел в кавички) да позира гол с  голо момиче на нашата спалня гледах и  невярвах на очите си казах това не вярно а същевремно разбрах , че съм била за тази една година една куклана конци която си получи заслуженото от  там нататак той ми каза му кажи че се пребираш  и след това му кажи че го оставяш  ако стане нещо аз ще ти помогна но ако искаш може да работиш за мен вече незнаех какво ми се случва имах чуството че съм в един филм от който немога да изляза от тази болка която изпитвах му се доверих знаех че този човек  ми е надежда ако кажех на нашите  може би нямаше да го преживеят полисия щеше да има и всичко много ще ше да загрубее казах  си един ден всичко  ще свърши обаче ови,започна да ме гони една мъка чуствах че имам нужда да споделя с някой а просто нямаше такъв човек , бях пленик на себеси започнах да търся    начин да преодолея мъката в алкохола и наркотиците   мислих си че поне така няма да мисля за това и ще го преживея но не  нещата  станаха по зле до деня в който  както си варвях по улиците и усетих че нещо се случва с мен,краката не си чуствах, сърцето ми започна да се ускоряява пулса ушите ми заглухнаха паднах на улицата и мислих че умирам бях сама  оплаших се започнах да треперя видях един човек и го помолих да ми помогне веднага ме взе на раце и ме заведе в поликлиниката през цялото време повтарях умирам помогнете ми сложиха ме на системи и инжекций след 1 час се сабудих бях  в болницата отворих очи и се чуствах  че  не съм жива чуствах страх и започнах да плача след  това дойде сестра и ми каза момиче 
вече по добре ли си извикай някой да те пребере обадих се на една приятелка тя дойде и ме пребра пребрах се акзаха ми че трябва да си почивам лехнах да спя   и след извено време се сабудих цялата в пот  и  изпитвах голям страх от там натак аз несам насебе си много често започнах да се чусствам зле испитвах страх да ходя сама да излизам на вън, имах кошмари постояно  всеки ден  почти имах чуството че се побърквам  започнах да се притеснявам  един ден отидох на психолог който ми препоръчаха разках си историята излушаме  каза ми ще ти испиша антидпресанти пий ги и ще видем какво  ще предприемем а напред  разбира се че си ги купих започнах да ги пия започнах да усештам че не се чуствам пълноценн човек постояно ми се спеше  и нямах желание да стваам от леглото даже обадих и се да и кажа на няколко пъти в повечето пъти неми дигаше телефона а когато ми дигаше неми казваше нещо от което да имам полза накрая се отказах казах си  ще спра да ги пия  почуствах се по добре от клкото  като ги пих някак си  малко живнах  но паническите атаки така и не спряха след извесно време  реших да посета друг психиатър с надеждата че ще ми помогне по добри  хапчета но пак не попаднах на човека  явно ми беше исписал хапчета който не отговарят на моя организъм накрая си казах ще се справя сама с този проблем спрчх да пия каквито и да е било хапчета започнах да правя опити да излам на вън с приятели колкото и да нямах желани за нищо но знаех че трябва да  се променя  и да се върна към нормалния начин на живот колкото и  да  съм зле.И така   с всеки изминал ден  чуствам че съм добре паническите атаки започнаха да ми се случват по рчдко и по рядко но стане ли ми зле аз пак се връщам към онези моменти забравих да кажа че онзи ден на сам имам доста често главоболие което ме побърква вече две години и нещо го нося чуствам се ужасно Даже скоро пак ходих при личния ми лекар  правиха ми егг пулса ми е мн често ускорен изписа ми  хапчета от който смея да кажа че ми помагат за сурцебиенето  ноо главоболието,замайването нералното  виждане бърза умора  изобщо не съм същия човек.  Моляви помогнете  ми искам да се върна  към нормалния начин на живот .......
Прикачено: 3721209.jpg(31Kb)

BoyanovaДата: Сряда, 24.04.2013, 20:03 | Сообщение # 2
Админ
Група: Администратор
Съобщения: 1051
Здравейте Никол.

С голяма болка чета споделената от Вас история.

Това, което описвате, е класическа схема, по която са завличани много млади момичета да проституират. Този, който Ви е завлякъл по такъв начин, не Ви е обичал никога, а е действал престъпно-обиграно. Вероятно не сте първата му жертва. Някои по-отракани сутеньори дори се женят за момичетата, като накатават по 20-30 брака, за да спечелят доверието на своите жертви, а след това вече разкриват истинските си престъпни намерения и жените от срам и от страх остават в позицията на сексуални робини.

В случая Вие сте жертва, а той е престъпник. Подложена сте на шантаж още от самото начало. И до колкото разбирам- не сте единственото момиче, което той в момента мами, за да направи сексуална робиня.

Срещу Вас е извършено престъпление. То е наказуемо. За да предпазите както себе си, така и евентуално други момичета от такава участ, то сега е моментът да бъдете силна.

Вие следва да се обърнете за съдействие към Комисията за борба с трафика на хора. Там са хората, които са компетентни да Ви помогнат.

Пишете, че сте от Варна. Ако още сте там, то адресът на Комисията за борба с трафика на хора във Варна е следният:

МКБТX гр. Варна

кв. "Чайка" 170 (зад бл. 32)
Варна 9000
тел: 052 303 576

Ако не сте във Варна, ето Ви и самият сайт на тази Комисия:

http://antitraffic.government.bg/bg/sofia-kontakti-bg

Първото, което трябва незабавно да направите, е да се свържете с тази Комисия. Можете и да им пишете, като ползвате формата за е-контакт с тях, ако Ви е проблем да им се обадите. Те ще Ви окажат необходимото Ви съдействие. В никакъв случай не отлагайте, а при първа възможност се свържете с тях и им споделете всичко. Не сте вещ. Никой няма право да разполага с Вас. А там специалистите са добри и ще Ви помогнат, както са помагали и на други жени в беда със същия проблем. Можете спокойно да им се доверите.

С уважение,
психолог Л. Боянова

nikol1991Дата: Четвъртък, 25.04.2013, 10:08 | Сообщение # 3
Новорегистриран
Благодаря ви за отговора, знам че ако престъпя до там всичко ще се промени много хора ще разберат за случилото се родители те ми няма да го преживеят  затова незнам дали мога да направя такова нещо.Знам ,че след време може да си отмъсти много лошо и кошмара никога няма да свърши.Но  кажете ми как да се справя с здравето си  дай те ми съвет каде на какъв лекар определено не съм на себеси много съм агресивна ,нервна  не се държа нормално с хората който дават всичко за мен  незнам от какво имма нужда незнам какво се случва с мен !!!!....?
Прикачено: 6901057.jpg(31Kb)

BoyanovaДата: Четвъртък, 25.04.2013, 13:49 | Сообщение # 4
Админ
Здравейте отново,

Докато четях написаното от Вас, в ума ми изникна следното, казано от Едмънт Бърк:

"Единственото нещо, необходимо за триумфа на злото, е добрите хора да не правят нищо"

Този престъпник е съсипал живота Ви. От това, което споделяте, той продължава да съсипва живота и на други жени. До кога този престъпник трябва да бъде оставен да безчинства?

Знаете, че никой не е застрахован срещу това да бъде измамен. Важното е сега да се погрижите за себе си, а ако се обърнете към компетентните органи, то те ще го спрат.

Затова Ви препоръчвам да се свържете със специалистите от Комисията за борба с трафика на хора. Те са компетентните да Ви помогнат също така и по отношение на здравето Ви. Споделете им, доверете им се. Нека да Ви насочат какво да правите. Те най-добре знаят и имат опит в това, което правят.

С уважение,
психолог Л. Боянова

nikol1991Дата: Петък, 26.04.2013, 10:03 | Сообщение # 5
Новорегистриран
Добре ще помисля трябва ми време, но какво се опитвате да ми кажете ., че ако съобщя за случилото се мойте проблеми ще изчезнат или,  искам да знам как да се справя с здравето си с психиката си?

BoyanovaДата: Петък, 26.04.2013, 21:25 | Сообщение # 6
Админ
Здравейте отново, nikol1991,

Да, разбира се, от Вас зависи да обмислите всичко. Не бързайте. Все пак се касае за Вашето бъдеще.

Относно въпроса Ви:

Quote (nikol1991)
какво се опитвате да ми кажете ., че ако съобщя за случилото се мойте проблеми ще изчезнат или,  искам да знам как да се справя с здравето си с психиката си?

Уточнявам, че докато не си наредите живота по правилния начин, отрицателното от Вашето ежедневие ще рефлектира върху психиката и върху здравето Ви. Това, което се случва с Вас, не е да речем примерно вирус и с хапче няма да мине. Нужна Ви е промяна в живота Ви в положителния смисъл на тази дума.

Ако има нещо, с което да мога да Ви бъда полезна, пишете по темата.

С уважение,
психолог Л. Боянова

nikol1991Дата: Tuesday, 28.05.2013, 14:28 | Сообщение # 7
Новорегистриран
Да искам да се чуем по скайпа и да ми помогнете макар и  минимално с думи  който биха ми помогнали благодаря предварително

BoyanovaДата: Сряда, 29.05.2013, 16:18 | Сообщение # 8
Админ
Здравейте,

Не разполагам със скайп. Ако имате още въпроси, моля задайте ги по темата във форума, а аз ще отговоря.

nikol1991Дата: Четвъртък, 30.05.2013, 11:26 | Сообщение # 9
Новорегистриран
Ами искам да знам в момент на слабост когато почуствам че имам сърцебиене,световъртеж,схващане в краката страх че ще умра чуствам се като луда  какво трябва да мисля или правя!!!?

nikol1991Дата: Четвъртък, 30.05.2013, 11:29 | Сообщение # 10
Новорегистриран
И също така  дали ще ми повлияе ходене при психолог с който бих споделила проблема си .Не съм се интересувала в тук в България дали има такива сеанси на който се събират хора с проблеми в един  кръг и споделят проблемите си

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » Здравей те Людмила Боянова (Здравей те Людмила Боянова)
Page 1 of 212»
Search:

Boyanova © 2016