Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Събота
10.12.2016, 16:35
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » Много объркана (страх от полудяване)
Много объркана
mila11Дата: Неделя, 14.04.2013, 10:27 | Сообщение # 1
Група: Removed

Здравейте!
Ще започна с това, че преди около 3-4 години родителите ми се разделиха(аз съм на 21 в момента).Аз съм голям човек и разбирам, че щом така са по-щастливи всичко е наред.Обаче раздялата не беше по взаимно съгласие и съответно те не си говореха, а всичко минаваше през мен, което ужасно ме натовари в продължение на 2 години.Преди около 1 година и половина оперираха баща ми, което преживях доста тежко отново сама.След това се случи така, че се скарах със по-голямата част от приятелките си и накрая за капак ми се наложи да прекъсна университета за 1 година заради невзети изпити.И така към днешна дата съм прекъснала от 5 месеца, не мога да намеря работа и по цял ден стоя вкъщи.Разказах ви тези неща, защото може би там бихте могли да намерите корена на проблема.А самия проблем е следния: доста се депресирах от това стоене вкъщи, но тази депресия преминава в нещо по-сериозно: изпитвам страх от полудяване.Страхувам се да не полудея.Вече не приемам същността си както преди, не съм толкова весела и жизнерадостна.По принцип съм човек със силен характер и воля и смятам, че с правилните насоки бих могла да преодолея проблемите си.
Благодаря предварително!

mila11Дата: Неделя, 14.04.2013, 10:36 | Сообщение # 2
Група: Removed

Забравих да допълня и за здравословните проблеми, които имам, а именно хормонален дисбаланс.Това ме подтиска още повече, а и в последния един месец се появиха пъпки на лицето ми в следствие от дисбаланса, който много ме притесняват.

BoyanovaДата: Неделя, 14.04.2013, 20:37 | Сообщение # 3
Админ
Група: Администратор
Съобщения: 1051
Статус: Офлайн
Здравейте mila11

Споделяте следното свое притеснение:

Quote (mila11)
Страхувам се да не полудея.Вече не приемам същността си както преди, не съм толкова весела и жизнерадостна.

В какво по-конкретно се изразява този страх? Какво считате, че е променено в същността Ви- дали само отчитате загуба на веселост и на жизнерадостност или има и още нещо, което е променено?

Другото, което бих искала да Ви попитам, е имате ли ясни планове за бъдещето, които да следвате?

С уважение,
психолог Л. Боянова

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » Много объркана (страх от полудяване)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016