Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Събота
10.12.2016, 16:39
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 2 of 2«12
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » СПЕШНО моля ПОМОГНЕТЕ МИ заради мама !
СПЕШНО моля ПОМОГНЕТЕ МИ заради мама !
BoyanovaДата: Tuesday, 26.03.2013, 08:03 | Сообщение # 11
Админ
Група: Администратор
Съобщения: 1051
Статус: Офлайн
Quote (example)
Писах с очаквания да кажете, че това е нещо, което мога сама до оправя и евентуално да ми дадете съвети от къде да започна, за да се оправя.

Проблемите ти са такива, че няма да успееш да ги решиш без специалист. Информацията, че тревата е наркотик и не е безопасна, както и че злоупотребата с алкохол не е безопасна, също я имаш. Съветите какво да правиш, ги имаш. Наясно си и с крайния резултат от нелекуването на такива състояния.

От тук нататък само от теб зависи дали ти ще вземеш мерки да започнеш да решаваш проблемите си, като последваш дадените съвети или не.

exampleДата: Сряда, 27.03.2013, 01:01 | Сообщение # 12
Група: Removed

Здравейте пак, личната ми лекарка е най-добра приятелка на мама, няма как да взема неправление от нея без мама да разбере. Иначе понеже тези дне ми се случват само хубави неща си мисля- Леле какви глупости съм писала преди няколко дни. Та мисълта ми е в момента заблуждавам ли се, че ми е добре и просто ми трябва занимание, което ми прави щастлива за да съм добре или това е само временно и после пак ще се върна към старото положение като спра да се занимавам с това, което правя в момента? Тревата вече я спрях, към алкохола, явно съм пропуснала да кажа, заради онзи период, в който пиех много, имам непоносимост, не мога даже да близна алкохол, започва да ми се повръща. Така че и този проблем поне за сега съм го елиминирала. Много Ви благодаря, че се опитвати да ми помогнете, много добри хора сте, наистина за първи път някой реално се опитва да ми помогне и не ме изоставя, много добри хора сте и ви пожелавам много щастие и доброто, което давате да ви се връща десеторно !

BoyanovaДата: Четвъртък, 28.03.2013, 09:36 | Сообщение # 13
Админ
Група: Администратор
Съобщения: 1051
Добре е да намериш начин да посетиш психиатър и да споделиш с такъв специалист същото, което разказа на нас. Ако е проблем да вземеш направление от личната лекарка, може да отидеш и без такова. Ще ти струва предполагаемо между 20 и 50 лв и можеш да я проучиш предварително, като попиташ самия специалист колко ще ти вземе за преглед без направление. Това означава, че ще трябва да избереш специалист сама. Добре е, когато го избираш, да е имал опит с проблемите, които се пораждат от употребата на трева и на алкохол. Мога да ти препоръчам Доцент Д-р Христо Кожухаров и ако желаеш пиши му на мейла, посочен в сайта или му се обади на посочения там телефон: http://www.hristokojuharov.com/index.htm

Не бива да се притесняваш, че свързвайки се с психиатър, същият ще те нарече луда и ще те обижда. Няма да ти се случи. Процедурата на прегледа няма нищо общо с това.

Ако желаеш, сподели ни после как е минало всичко.

dany269Дата: Сряда, 30.12.2015, 19:26 | Сообщение # 14
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Здравей и от мен! Дано прочетеш това което ще напиша и дано да ти помогне... Най-важното нещо което ти трябва е да започнеш да вярваш в Господ...Би ти помогнало много, спри да пушиш трева повечето ми приятели пушат и усещам негативна промяна в държанието им. Правиш твърде много грехове, ще зарадваш майка си, а и не само тя, ако започнеш на чисто, намери си приятели и може би партньор който да ти помогне, не лъжи и не наранявай хората,за да бъдеш обичана.Направи нещо добро за да ти се върне с добро.Това е моят съвет, надявам се да съм ти помогнала.

Съобщението е редактирано от dany269 - Сряда, 30.12.2015, 19:28

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » СПЕШНО моля ПОМОГНЕТЕ МИ заради мама !
Page 2 of 2«12
Search:

Boyanova © 2016