Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Събота
03.12.2016, 08:47
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » НЯКОЙ ДА МИ ДАДЕ ОТГОВОР НА НЯКОЙ НЕЩА КОЙТО МИ СЕ СЛУЧВАТ
НЯКОЙ ДА МИ ДАДЕ ОТГОВОР НА НЯКОЙ НЕЩА КОЙТО МИ СЕ СЛУЧВАТ
gabyДата: Неделя, 18.12.2011, 08:16 | Сообщение # 1
Група: Removed

ЗДРАВЕЙТЕ.МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА МИ ДАДЕ ОТГОВОР НА НЯКОЙ НЕЩА КОЙТО МИ СЕ СЛУЧВАТ.ЗНАЧИ СТАВА ДУМА ЗА ТОВА ЧЕ ПОНЯКОГА ИМАМ ЕДНО СТРАННО УСЕЩАНЕ ЧЕ НЯКОЙ ПОСТЪПКИ НА ХОРАТА СА НАСОЧЕНИ КЪМ МЕН. ДОРИ В ИНТЕРНЕТ ВЪВ ФЕИСБУК ПОНЯКОГА ИМАМ УСЕЩАНЕТО КАТО ЧЕЛИ НЯКОЯ ПУБЛИКАЦИЯ ОТ НЯКОГО Е НАСОЧЕНА ТОЧНО КЪМ МОЕТО ВНИМАНИЕ.ДО СЕГА СЕ УСПОКОЯВАХ С ТОВА ЧЕ ДА НАИСТИНА ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО НО НЕ СЕ ЗАМИСЛЯХ МНОГО ВЪРХУ ТОВА КАЗВАХ СИ ЧЕ СИ ВЪОБРАЗЯВАМ.ТРЕВОЖА СЕ ЗА КАКВО СТАВА ДУМА.ВСЕ ЕДНО НЯКОЙ НЕЩО ИМА ДА МИ КАЖЕ ИЛИ ИСКА ДА МИ ПОКАЖЕ.КАКВО СЕ СЛУЧВА С МЕН ТОВА ПАРАНОЯ ЛИ Е НЯКАКВА НОРМАЛНО НЕЩО ЛИ Е.БЛАГОДАРЯ

slance20Дата: Tuesday, 03.01.2012, 01:12 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: Пълен достъп
Съобщения: 559
Статус: Офлайн
Здравей, Габи!
Често пъти повечето неща, които смятаме, че са влияние отвън, всъщност съществуват само в нашите глави. Всяка реална проява на отношение, на казани думи или намеса от друг човек е с определен замисъл. Ние обаче му придаваме наш собствен смисъл, който понякога съвпада с онова, което е вложил човекът срещу нас, но друг път се разминава с него. В случай, че това е нещо, което се повтаря често и напряга теб в ежедневието ти, е сигнал, че се случва такова нещо, на което трябва да обърнеш внимание. Често се случва така, че сами ни е трудно да се справим с подобни предизвикателства в живота си. Затова е добре в подобни случаи да потърсим чужда помощ (най-добре специализирана). Ние не можем да ти поставим диагноза или да ти кажем параноя ли е това, което усещаш – не и тук. Не е задължително условие да имаш заболяване обаче, за да се чувстваш по този начин! Една от възможните причини за усещанията ти, би могла да се дължи на притеснения от твоя страна, относно това как изглеждаш в очите на околните, на това как възприемаш от околните, очакванията, които те имат спрямо теб. Причините могат да бъдат различни и не смятам, че е добре да се гадае... Едно е сигурно обаче– както вече посочих по-горе, след като това нещо те притеснява, това означава, че не бива да го пренебрегваш. В случай, че имаш нужда от помощ или информация за определен специалист, можеш отново да ни пишеш.
Желаем ти ефективно справяне с проблема и топли зимни дни!

www.slance20.ovo.bg

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » НЯКОЙ ДА МИ ДАДЕ ОТГОВОР НА НЯКОЙ НЕЩА КОЙТО МИ СЕ СЛУЧВАТ
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016