Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Неделя
11.12.2016, 00:16
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 212»
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » Депресията
Депресията
liaДата: Петък, 06.08.2010, 13:37 | Сообщение # 1
Посетител
Група: Потребители
Съобщения: 59
Статус: Офлайн
Депресията е ужасна, но едва сега си давам сметка .Държа ме две години без да осъзнавам, че е депресия и сега си давам сметка, че е толкова коварна - дори нямаш желание да излезеш от това състояние. Получих я след загуба на близки хора в кратък срок, неусетно от жив човек се превърнах в ходещ труп. Виждах , осъзнавах че вън животът продължава, но мен ме нямаше в него, потъвах някъде, нямах сили за ежедневни неща, умората и постояният сън бяха нормалното ми състояние. От кратко време умората липсва, сънят не е по 12-15 часа , а между 6-8 часа и се чувствам бодра и енергична. Връщайки се назад и гледайки странично се ужасявам. Странно, че ме държаха приятели и човеколюбци от нет- пространството, може би те заместиха посещението ми при психолог, но пък в онова състояние едва ли човек би го направил (когато си изцеден и безсилен никога не би се замъкнал някъде).

Дано хората все повече осъзнават ролята на психолога .Депресията е голям капан, убива сякаш всичко. sad

slance20Дата: Петък, 06.08.2010, 19:05 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: Пълен достъп
Съобщения: 559
Така е lia, много често хората дори не осъзнават, че са оковани в депресия. Тогава е страшно, защото дори не осъзнаваш, че ти е нужна помощ... Извадила си късмет с готини хора около теб! smile

www.slance20.ovo.bg

FIREДата: Събота, 07.08.2010, 14:32 | Сообщение # 3
Редовен посетител
Съобщения: 155
Аз съм изгубил интерес от повечето неща но не се чувствам депресиран. smile

slance20Дата: Събота, 07.08.2010, 14:51 | Сообщение # 4
Заслужил посетител
Доколко важни за теб са тези неща? smile

www.slance20.ovo.bg

FIREДата: Събота, 07.08.2010, 16:20 | Сообщение # 5
Редовен посетител
Съобщения: 155
Изобщо не ги виждам като такива, но повечето ги мислят за важни. cool

slance20Дата: Събота, 07.08.2010, 22:37 | Сообщение # 6
Заслужил посетител
След като за теб не са, значи не са ... wink

www.slance20.ovo.bg

wasserДата: Петък, 11.03.2011, 16:09 | Сообщение # 7
Новорегистриран
Съобщения: 1
Има ли лечение от депресията или е циклична болест?

BoyanovaДата: Понеделник, 14.03.2011, 08:39 | Сообщение # 8
Админ
Група: Администратор
Съобщения: 1051
Какво разбирате под "циклична болест"? А иначе депресията е лечима.

maraДата: Понеделник, 14.03.2011, 15:35 | Сообщение # 9
Новорегистриран
Съобщения: 1
Здравейте,

Аз май съм "вътре" и с двата крака
8 от 8

Сега е подходящо време да се опитам да потърся помощ, защото наскоро дарих живот (или по точно мен ме дариха с това щастие). Имах изключително депресивна бременност (само четях колко е важно през бремеността да сме ..... много духовно извисени, и се чувствах още по-зле), сега съм в по-нормално състояние благодарение на бебчето и бих искала да си обърна внимание, защото добре прикрита си я влача и тя се задълбочава. Вече отивам към сериозно апатия, усилия за всяко нещо, сладко на ента степен, съответно много килогпами, но най-вече биохимичните пътечки на смотаната постоянна подтиснатост вече са станали едни истински магистрали и най-общо казано психична енергия вече не ми остана (така се чувствам), а също така мога да покажа снимки от които е видно скоростно "остаряване".

та моля за съвет от къде да започна

благодаря

happykid93Дата: Tuesday, 12.04.2011, 19:33 | Сообщение # 10
Новорегистриран
Съобщения: 3
dry депресията е ужасна, но трябва да се научим да мислим позитивно smile колкото и трудно да е понякога..

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Психология на личността- безплатна консултация » Депресията
Page 1 of 212»
Search:

Boyanova © 2016