Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Неделя
11.12.2016, 13:51
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Тийн - зона - безплатна консултация » Аз и моя ръст.
Аз и моя ръст.
anonimen_99Дата: Неделя, 02.11.2014, 21:41 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Добър вечер, психолог Л.Боянова
 Здравейте г-жо Боянова аз съм на 15 години и имам един проблем висок съм около 1.63 и си изглеждам ката дете все още не ми е мутирал гласа и а повечето моите приятели вече се бръснат. Не се занимавам със спортове майка ми е ниска но баща мие висок и всички казват че приличам на него също така имам брат който е на 24 и е висок и е нямал като моите проблеми като малък не пия и не пуша а ако го правя е много рядко за това ако може да ми дадете някъква насока какво да правя за това се допитвам да вас за да знам какво да правя моля ви се да ми отговорите.
Ваш анонимчо!

mariya_koevaДата: Понеделник, 03.11.2014, 18:22 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 482
Здравейте, anonimen_99!

Нищо толкова притеснително няма в това, че сте по-дребничък от останалите. Височината на човек не се измерва в сантиметри! От Вас зависи да се развивате, да станете добър човек, достойна личност. И тогава ще сте недостижим! Спортувайте! Наблягайте на училището, занимавайте се с нещата, които Ви харесват, общувайте с приятели. На възраст сте, в която все още тялото Ви се оформя и растежът не е приключил. Не се сравнявайте с останалите. Всеки се развива по индивидуален начин, така че, спокойно!

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

MariqnaDДата: Сряда, 14.09.2016, 00:18 | Сообщение # 3
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 4
Опитай с баскетбол. успех smile

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Тийн - зона - безплатна консултация » Аз и моя ръст.
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016