Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Неделя
11.12.2016, 00:20
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Тийн - зона - безплатна консултация » не мога да намеря приятели
не мога да намеря приятели
ani_kДата: Понеделник, 02.09.2013, 15:29 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Преди няколко години,когато се преместих в ново училище(бях 5ти клас) започнах да се чувствам като аутсайдер.Тогава не успях да си намеря приятели.Тогава леко се озлобих и съучениците ми ме намразиха.Не можех да се доверя на никого,дори и при нещо незначително те ми се подиграваха(особено за телосложението и физическите ми умения).След като напуснах училището си обещах да се променя,да стана по контактна с хората.Първоначално се справях,намерих приятели.Но сега когато когато ги потърся те ме отбягват и мисля,че пак ще се случи същото като в предишното ми училище.Какво да направя за задържа приятелите си?Как да се променя?

mariya_koevaДата: Понеделник, 02.09.2013, 18:15 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 481
Статус: Офлайн
Здравей,

разбирам, че в момента имаш приятелски кръг, затова не мисля, че е необходимо да те съветвам как да намериш такъв. По-скоро се притесняваш, че приятелите ти напоследък те отбягват. Какво имаш предвид под това?

www.mariyakoeva.weebly.com

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Тийн - зона - безплатна консултация » не мога да намеря приятели
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016