Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Неделя
11.12.2016, 00:19
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 2 of 2«12
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Тийн - зона - безплатна консултация » Моля ви, помогнете ми ....
Моля ви, помогнете ми ....
xenaДата: Понеделник, 03.12.2012, 09:59 | Сообщение # 11
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 7
Статус: Офлайн
За съжаление оказа негативно влияне,те чакат дете в момента продават къщата си в провинцията,останаха без работа дори и тук в България и вината за това е изцяло моя.Да замесен е и любимият ми човек те са нейни приателки преди всичко.Снощи отново се опитах да поговорим,казах че ми тежи,че ми е болно и че се чувствам виновна за станалото,отговорът беше "да си мислила когато е трябвало,сега вече е късно"вече не иска да бъдем заедно,не ми дава и шанс да се поправя,не виждам вече смисъл в нищо,нямам желание за нищо.Обичам този човек и всичко в момента се срива и най-лошото е че не ми се живее,няма за какво тази любов ме крепеше и ми даваше сили да издържа до тук,вече нямам нищо...

xenaДата: Понеделник, 03.12.2012, 10:02 | Сообщение # 12
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 7
Тази нощ ме гушкаше,не зная какво да си мисля,ако не ме обича,защо го прави?Наказва ли ме,защо се държи така с мен...

mariya_koevaДата: Понеделник, 03.12.2012, 20:09 | Сообщение # 13
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 481
Разбирам мъката ви. Но вие самата трябва да стигнете до извода кое е най-доброто за вас - да продължавате да се самоизмъчвате с човек, който не ви подкрепя и който се държи с вас така, сякаш ситуацията е непоправима, или да си дадете сметка, че заслужавате да бъдете щастлива с човек, който може да ви бъде опора, кураж и достоен партньор в любовните отношения.

Понякога едни от най-важните решения в живота ни е необходимо да ги вземем ние, слушайки вътрешния си глас и интуиция.

Вярвам, че нещата около вас ще се нормализират и че ще се почувствате отново спокойна и хармонична!

Успех!

www.mariyakoeva.weebly.com

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Тийн - зона - безплатна консултация » Моля ви, помогнете ми ....
Page 2 of 2«12
Search:

Boyanova © 2016