Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Събота
10.12.2016, 16:36
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » За нашите деца- безплатна консултация » проблеми син (хазарт)
проблеми син
MinchevaДата: Сряда, 27.01.2016, 09:28 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Здравейте, имам син на 20г. от 4 години имаме проблем с хазарта- научи се в частен колеж да играе- хазарт под всякава форма. Беше натрупал задължения - баща му ги пое и аз разплатих част от тях колкото ми беше възможно. Забърква се с различни хора задлъжнява- след като завърши средно образование баща му го изгони от вкъщи-причина пребиха брат му заради него. Работи известно време-подаде документи приеха го студент- сега ще прекъсне обучение -решава че това не е неговия университет. Не спира да залага имам опасения и за трева. Аз го издържам -не мога да го оставя на улицата- там предполага се ако остане без пари може да посегне към по -лошо - да извърши престъпление или незнам нещо друго. Това че го издържам едно че ме лишава от всичко защото това са всичките ми пари и друго че влияе лошо на взаимоотношенията в семейството- скандали, упреци че аз съм виновна аз със болните си амбиции съм го пратила да учи в този частен колеж. Вече не издържам - незнам какво да правя.Незнам как да говоря към кого да се обърна- знам че решението е да се лекува - но отказва категорично - правила съм няколко опита за консултации с психолог, психиатър но един път и после отказва- не мога да го убедя- казва че нямал нужда от лечение защото не е болен. Моля ви помогнете ми - искам да спася детето си. Посочете ми какво да направя от тук нататък. Сега живее сам - аз плащам квартирата му и го издържам- с предупреждение да си търси работа. Моля помогнете ми - какво да направя. Предварително Ви благодаря от все сърце.

mariya_koevaДата: Сряда, 27.01.2016, 11:37 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Статус: Офлайн
Здравейте, Mincheva!

За да не правя реклама, изпращам Ви на лично съобщение координати на колега психолог с дългогодишен професионален опит в областта.

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » За нашите деца- безплатна консултация » проблеми син (хазарт)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016