Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Неделя
11.12.2016, 00:19
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » За нашите деца- безплатна консултация » Дъщеря ми има проблем (Съвет)
Дъщеря ми има проблем
ivkataДата: Събота, 16.02.2013, 23:07 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 4
Статус: Офлайн
Здравейте!Дъщеря ми е на 18г.,не харесва външния си вид,не намира смисъл в ученето,не желае да се вижда с хора и да излиза с приятели.Вчера си надраскала ръцете и цял следобед плакала,как,ще ми каже и че ще ме разочарова!Какво да правя?Как да стимулирам детето си и да му дам мотивация.Предложете психолози в Пловдив?

ivkata

KikaДата: Неделя, 17.02.2013, 12:25 | Сообщение # 2
Новорегистриран
Съобщения: 14
Имам само едно въпросче - дъщеря Ви иска ли да посещава психолог? После ще Ви пратя и при психолог в Пловдив.

Съобщението е редактирано от Kika - Неделя, 17.02.2013, 12:26

ivkataДата: Неделя, 17.02.2013, 23:33 | Сообщение # 3
Новорегистриран
Да желае,въпреки,че бих желала да разговаря с мен,с приятели............

ivkata

KikaДата: Понеделник, 18.02.2013, 00:38 | Сообщение # 4
Новорегистриран
Вие не сте психолог, Вие сте й майка и силно се съмнявам, че ще съумеете да останете обективна и да се съобразите с желанието на дъщеря си, независимо дали Ви харесва.
Сега за психолога - бул. Дунав. На колелото до "Веселото село", има една голяма и лъскава сграда, Отдолу има поща. Подминавате я и търсите входа на сградата. В нея, на първия етаж, има психолог. Нина се казва. Входът към кабинета е вдясно на централния вход на сградата, няма как да се объркате, има и портиер. Аз ще я уведомя, че искате консултация. Нина е с много голям опит, солидно обучение и работи с много интересен метод. smile
Желая Ви успех. Психологическата помощ не е нещо лошо, но много хора са объркани по отношение на нея. Психиката е нещо едновременно и съвършено, но и твърде крехко.

Съобщението е редактирано от Kika - Понеделник, 18.02.2013, 19:15

ivkataДата: Понеделник, 18.02.2013, 21:45 | Сообщение # 5
Новорегистриран
Благодаря за съдействието!А бихте ли ми дали точни кординати като адрес,име и телефон на Нина?

ivkata

KikaДата: Понеделник, 18.02.2013, 22:51 | Сообщение # 6
Новорегистриран
Да, но ще помоля за отсрочка, за да поискам разрешението й, за да съм коректна smile

KikaДата: Петък, 22.02.2013, 09:38 | Сообщение # 7
Новорегистриран
Надявам се, че си прочела съобщението си. Нямам обратен отговор, но на л.с. ти изпратих телефона на Нина.

ivkataДата: Петък, 22.02.2013, 21:25 | Сообщение # 8
Новорегистриран
Дъщеря ми сама си намерила психолог и вече има едно посещение,извинявам се че не отговорих веднага,но имаме проблем с интернетдоставчика ни и в момента ползвам на приятели.Благодаря за отзивчивостта!

ivkata

KikaДата: Петък, 22.02.2013, 23:17 | Сообщение # 9
Новорегистриран
Моля! smile

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » За нашите деца- безплатна консултация » Дъщеря ми има проблем (Съвет)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016