Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Понеделник
05.12.2016, 16:32
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Семейството- безплатна консултация » Мъжът ми няма желание за секс
Мъжът ми няма желание за секс
scorpiooДата: Понеделник, 28.12.2015, 11:55 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Здравейте!
С мъжа ми имаме дете на 3 годинки. Още през бременността, той спря да желае да прави секс с мен. От вече 4 години той нито веднъж не е пожелал да правим секс, винаги аз съм инициаторката, дори и той ми отказва много често. Правим секс на няколко месеца веднъж, при което той не се старае изобщо, само гледа да ме откара на бързо, колкото да не ме разочарова. Не мисля, че ми изневерява, но не го изключвам като възможност. Върнах си килограмите от преди бременността, но не мога да разбера какво го притеснява. Всеки път си измисля оправдания. Като седнем да говорим той нищо  не споделя с мен и само ми казва, че просто няма желание, но не знае защо. Знам, че ме обича, защото ми го показва. Не сме в перфектни отношения, доста различни характери сме, но сме си намерили някакво равновесие. Бихте ли ми казали как да постъпя, за да върна желанието му за секс с мен?
Благодаря!

mariya_koevaДата: Понеделник, 28.12.2015, 14:30 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Статус: Офлайн
Здравейте, scorpioo!

Насила няма как да му върнете желанието за секс. Но може да опитате да го провокирате по някой по-нестандартен начин. Например - с разнообразие в сексуалния Ви живот. В книгата на Ким Катрал "Кама сутра" много добре е описано как мъжът да достави удоволствие на жената. Седнете с мъжа Ви заедно да четете, а, естествено, това ще доведе до друго. Отидете някъде на почивка само двамата, не мислете за сивото ежедневие, просто се наслаждавайте един на друг и така съвсем естествено ще стигнете до момента на интимна близост. Същевременно мъжът Ви може да се консултира със сексолог, който да му даде по-конкретни насоки за справяне с проблема. Казвате, че не сте в перфектни отношения и сте доста различни характери. Може би няма да е зле двамата да осъществите директен контакт и със семеен консултант.  

Успех!

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Семейството- безплатна консултация » Мъжът ми няма желание за секс
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016