Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Събота
10.12.2016, 16:35
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Семейството- безплатна консултация » Проблем с половинката (Хващане в непълна изневяра)
Проблем с половинката
marad87Дата: Tuesday, 31.03.2015, 10:22 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 2
Статус: Офлайн
Здравейте, имам малка дъщеричака и жена, които обичам. Преди няколко седмици разбрах, че половинката ми има връзка с друг мъж, с който си пишат по една социална мрежа. След като разбрах, вдигнах луд скандал, но накрая все пак се разбрахме да си дадем отново шанс. Проблемът е че тя продължава да поддържа връзка с другият и аз не мога да се примиря с това. Тя казва че дори не са се виждали и че за нея няма нищо сериозно. Аз обаче от своя страна избухва и се карам с нея. Това не помага на връзката ни, а аз я обичам. Просто не й вярвам. Дайте ми съвет как да се справя с този проблем.

mariya_koevaДата: Tuesday, 31.03.2015, 19:45 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Здравейте, marad87!

Доколко сте сигурен, че жена Ви има връзка с друг мъж? Може би е възможно да е станала някаква грешка? По принцип в социалните мрежи всеки си пише с най-различни хора (което не е редно, но това е друга тема) и нищо чудно жена Ви да е имала някакъв безобиден чат с друг. За съжаление не бих могла да кажа дали тя наистина има връзка с друг мъж или не, не мога да гадая, но Ви съветвам да установите дали ситуацията е достоверна.

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

marad87Дата: Tuesday, 31.03.2015, 22:47 | Сообщение # 3
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 2
Абсолютно сигурен съм. Тя го потвърди.

mariya_koevaДата: Сряда, 01.04.2015, 19:21 | Сообщение # 4
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
marad87, вариантът е да изчакате известно време, за да видите как ще се развият нещата. Може да е нещо временно и наистина безобидно. При положение, че имате и дете, не е хубаво да предприемате прибързани решения и например да изоставите жена си. За съжаление не бих могла да дойда и да я спра да си пише с когото и да било. Понякога просто трябва да приемем фактите такива, каквито са и да проявим малко търпение.

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Семейството- безплатна консултация » Проблем с половинката (Хващане в непълна изневяра)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016