Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Събота
03.12.2016, 08:45
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Семейството- безплатна консултация » семеиство (проблеми в семеиството)
семеиство
mitito195Дата: Петък, 13.02.2015, 13:10 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 2
Статус: Офлайн
Здравеите ас съм димитър и проблема ми е следния.Преди 2 години се запознах с момиче отначало всичко беше като в прикаските.семеисвото много я хареса Но изведнъж майка ми се обърна срещу нея.така прикаската се превърна в ад.постепенно тя настрои всички срещу момичето.работата ми е свързана с чести патувания и се виждахме рядко маика ми се вазползва от това и един ден ми каза да се разделим Иначе оставам на улицата.разделихме се и започнаха проблемите с нея бях сасипан а още повече кат ми каже че има друг а ас отвръщах по същшя начин.След няколко месеца тя ме потърси да се саберем ся сме заедно таино нашите правят всичко вазможно да ме даржът далече от нея.Ако разберът за нас и трябва да си тръгна.и така се роди друг проблем тя се опита да ме забрави с помоща на друг.След като разбрах си изгубих довериетов нея мразя да ме лъжат и да се подиграват . Сега сам много раздразнителен ревнив избухлив моля ви даите мисавет

mitito195Дата: Петък, 13.02.2015, 13:11 | Сообщение # 2
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 2
Здравеите ас съм димитър и проблема ми е следния.Преди 2 години се запознах с момиче отначало всичко беше като в прикаските.семеисвото много я хареса Но изведнъж майка ми се обърна срещу нея.така прикаската се превърна в ад.постепенно тя настрои всички срещу момичето.работата ми е свързана с чести патувания и се виждахме рядко маика ми се вазползва от това и един ден ми каза да се разделим Иначе оставам на улицата.разделихме се и започнаха проблемите с нея бях сасипан а още повече кат ми каже че има друг а ас отвръщах по същшя начин.След няколко месеца тя ме потърси да се саберем ся сме заедно таино нашите правят всичко вазможно да ме даржът далече от нея.Ако разберът за нас и трябва да си тръгна.и така се роди друг проблем тя се опита да ме забрави с помоща на друг.След като разбрах си изгубих довериетов нея мразя да ме лъжат и да се подиграват . Сега сам много раздразнителен ревнив избухлив моля ви даите мисавет

Съобщението е редактирано от mitito195 - Петък, 13.02.2015, 14:46

mariya_koevaДата: Петък, 13.02.2015, 22:31 | Сообщение # 3
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Здравейте, mitito195!

Защо майка Ви се е обърнала срещу момичето така внезапно? Говорил ли сте с нея за това?
Казвате, че в момента сте заедно, като тя се е опитала да Ви забрави с друг. Предполагам, била е с друг мъж, но кога се е случило?

Същевременно не виждам как може да сте с някой, ако му нямате доверие. А и постоянната игра на криеница от един момент нататък омръзва. Ако сте наистина на 21 години, мисля, че трябва да заемете позиция на голям човек, който сам решава кой ще бъде в живота му и кой - не. Разбирам, че се страхувате да не Ви изгонят от вкъщи, но не е ли добра идея да пробвате малко по малко да станете финансово независим (щом работите) и да заживеете сам?

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Съобщението е редактирано от mariya_koeva - Събота, 14.02.2015, 19:21

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Семейството- безплатна консултация » семеиство (проблеми в семеиството)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016