Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Неделя
04.12.2016, 12:14
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Семейството- безплатна консултация » Petya
Petya
KOKOLINOДата: Неделя, 21.07.2013, 11:02 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 6
Статус: Офлайн
здравейте! у дома баща ми не посяга да помага седи на масата и от там командва ко да се прави аз немога  дси оправч тачта кадето живея  с приятелят ми .Когато му откажа на баща ми и му се направи забележка се сърди. Майка ми пък празнува празниците  по стария църковен календар и за нея няма коледа , моли се като турците кляка .тя се вечно изморена и като се върне от работа нищо не пипа  и сяда н компа.Когато почива пак същата работа.Поради тая причина имам проблеми с приятелят ми.

BoyanovaДата: Понеделник, 22.07.2013, 18:12 | Сообщение # 2
Админ
Група: Администратор
Съобщения: 1051
Здравей KOKOLINO

Може би трябва да се докажете като вече пораснал възрастен човек, който има нужда от своето лично пространство, за да организира личния си живот. Забележките надали ще Ви свършат работа, но дали няма да е по-добре, ако се аргументирате за всяко Ваше решение и не отстъпвате? Помолете за помощ при вършенето на дадена работа и се аргументирайте, като не отстъпвате, докато не получите помощта.

Ако желаете, споделете по темата как се развиват нещата при Вас.

психолог Л. Боянова

KOKOLINOДата: Понеделник, 22.07.2013, 20:56 | Сообщение # 3
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 6
Blagodarq

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Семейството- безплатна консултация » Petya
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016