Добре дошъл Гост | RSS
Четвъртък
17.08.2017, 09:50
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Объркан съм! (Объркан съм!)
Объркан съм!
danchoДата: Събота, 10.12.2016, 15:37 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 5
Статус: Офлайн
Здравейте! От 4 години сме заедно с приятелката ми. Досега сме нямали проблеми нормални леки скарвания, но от известно време от няколко месеца по-точно нещата не вървят,а и тя се промени драстично. Незнам какво да правя казва ми, че много ме обича, а в същото време винаги ме пренебрегва когато изникне нещо. С другите излиза, а когато стане на въпрос да излезем заедно някъде да се забавляваме започват оправдания докато накрая не излизаме само и само да отбие номера един вид. Много е потайна почти нищо не ми споделя вече. Постоянно крие разни неща от мен.

Съобщението е редактирано от dancho - Събота, 10.12.2016, 15:58

mariya_koevaДата: Събота, 10.12.2016, 18:10 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 500
Здравейте, dancho!

С какво очаквате да Ви бъда полезна? Със съвет, мнение, отговор на въпрос?

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

danchoДата: Събота, 10.12.2016, 20:53 | Сообщение # 3
Новорегистриран
Съобщения: 5
Като цяло със съвет. Благодаря!

mariya_koevaДата: Неделя, 11.12.2016, 11:33 | Сообщение # 4
Заслужил посетител
Казвате, че от няколко месеца се е променила. Да не би да се е случило нещо, което я е накарало да се затвори в себе си? С догадки няма как да промените нещата. Трябва да разговаряте. Попитайте я как се чувства, всичко ОК ли е, можете ли да й помогнете с нещо с условието да бъде искрена с Вас.

Мария Коева

NachkovДата: Сряда, 04.01.2017, 08:36 | Сообщение # 5
Новорегистриран
Съобщения: 2
Здравейте, 
 Имам следния проблем. Имах връзка която продължи 2 години. Връзката беше много проблемна - беше от разстояние и се виждахме 2-3 пъти месечно, но някак си вървяха нещата, макар и с много скандали и обиди. Гаджето ми беше властна и мрънкаща жена, каквото и да направя все беше недоволна от мен, искаше екскурзии, пътувания, подаръци, глезотии и въобще само трябваше да й угаждам. Понеже съм адски зает нямах това време, а и в следствие на поведението й нямах и желание да отидем някъде. Друг е въпроса, че аз плащах всичко, много рядко тя даваше пари за каквото и да е.Държеше ме по 2 часа на телефона, за да я слушам какво и се е случило и накрая пак бях виновен, че не съм и обръщал внимание. Искаше да се преместя в София заради нея, понеже тя живее там, а аз нямах тази възможност понеже имам болен родител за когото полагам грижи. И така криво ляво изкарахме две години, през които късахме поне 3 пъти, но тя винаги се връщаше, дори пробваше да има нови връзки, но накрая пак се връщаше. Та така до преди месец, когато ми заяви, че си имала гадже, което е било по-добро във всяко отношение от мен, казах и ок и спрях да я търся. Преди Коледа ми се обади да ме чуе как съм и да ми каже че заминава за Германия, където е гаджето й, като накрая на разговора ми каза че се самозадоволява докато си говори с мен. На коледа пак ми се обади, за да ми честити, но започна да ме разпитва къде съм, с кой съм и т.н., като й казах, че съм с друга жена, ми пожела успех, след което започна да качва снимки с новия си приятел. Малко или много имам чувства към нея и се чувствам някак си зле, тегаво ми е и не мога да се съсредоточа, изнервен съм и правя доста грешки. Ако може да ми помогнете и да ми кажете как да излезна от тази ситуация ще Ви бъда много благодарен. Предварително благодаря за вниманието Ви.

mariya_koevaДата: Сряда, 04.01.2017, 20:03 | Сообщение # 6
Заслужил посетител
Здравейте, Nachkov!

Ще трябва да мине известно време, за да се справите с емоциите, които изпитвате в момента. Опитайте да правите нещата, които обичате, да излизате с приятели. Не се затваряйте в себе си. Няма смисъл двама души да бъдат заедно, когато се чувстват нещастни. Връзката с това момиче е била подложена на изпитания, които не е издържала за съжаление. Много пъти сте се разделяли и събирали, което говори за хаотичност във взаимоотношенията. Сигурна съм, че ще срещнете правилния човек за Вас, с когото ще бъдете щастлив. А това е възможно да се случи, когато гледате напред.

Успех!

Мария Коева

NachkovДата: Четвъртък, 05.01.2017, 08:51 | Сообщение # 7
Новорегистриран
Съобщения: 2
Здравейте, 
Много благодаря за бързия и своевременен отговор. Искрено Ви благодаря за дадените съвети, които ще се опитам да следвам. Живота продължава въпреки всичко и всеки ! 
Още веднъж благодаря.

pe6kooДата: Понеделник, 06.02.2017, 13:18 | Сообщение # 8
Новорегистриран
Съобщения: 1
Нова съм тук как да публикувам проблема си?

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Объркан съм! (Объркан съм!)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2017