Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Неделя
04.12.2016, 12:11
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Какво да правя (Объркана съм и не знам какво да правя..)
Какво да правя
AneLiqДата: Неделя, 04.09.2016, 17:55 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 4
Статус: Офлайн
Здравейте, всичко започна преди 2 седмици. Аз съм жена и харесвам жени. Писах си с едно момиче, всичко вървеше добре. Казваше, че иска да съм с нея завинаги, сваляше ме, ревнуваше ме и така 1 седмица. Видяхме се, пихме кафе и си отиде. След което я попитах какво я спира да е с мен, понеже ми каза, че не искала връзка на този етап..И тя ми каза, че имала чувства към бившата й приятелка. Продължихме да си пишем само като приятелки, но ми каза, че ако ми вярвала, че имам чувства към нея - щяла да дойде да живее с мен..Питах я защо не ми вярваш, каза ми защото се знаем от 2 седмици. Не мога да спра да мисля за тази жена. Накрая й казах, че ще се отдалеча от нея, за да мога да я забравя..каза, че ме разбирала. Пожелах й успех с бившата й, на което ми каза "Мерси", а това мерси ме изнерви адски много..Нищо не й писах. И от 4-5 дена просто не си пишем, а преди си пишехме нон стоп или се чувахме. Чудя се какво да правя вече...

mariya_koevaДата: Понеделник, 05.09.2016, 15:20 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Здравейте, AneLiq!

Смятам, че за 2 седмици е много трудно да се говори за нещо все още. Явно това момиче все още изпитва чувства към бившата си приятелка, като от една страна е хубаво, че е била искрена с Вас и Ви го е казала. За да сте наясно със ситуацията. Може да е търсила просто флирт. Не зная. Засега оставете нещата така, както са. Ако е писано да сте заедно, ще сте. През това време, разбира се, излизайте, не се затваряйте в себе си. Бъдете готова за приятни изненади.

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

TodorДата: Сряда, 14.09.2016, 14:54 | Сообщение # 3
Новорегистриран
Съобщения: 5
Потърсете я, може да е имала труден период.

sunny_stzДата: Сряда, 30.11.2016, 02:22 | Сообщение # 4
Новорегистриран
Съобщения: 4
Покани я отново да излезете на кафе и разговаряйте лично за нещата.

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Какво да правя (Объркана съм и не знам какво да правя..)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016