Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Събота
10.12.2016, 16:37
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » !!!
!!!
katetyyДата: Неделя, 17.04.2016, 22:40 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Такаа... Пиша Ви, защото ми е много объркано и не знам какво да правя...Всичко започна преди 6,7 месеца когато отидох на един концерт и там видях едно момче, което участваше. Него ще го споменавам с буквата Т. С това момче също така учим в едно училище. Преди също съм го виждала много пъти, но не ми е правил чак такова впечатление... И така на този концерт се влюбих много в него. В училището като го виждах се влюбвах все повече в него и след 2 седмици му писах в Faceboок. Пишехме си от време на време и изведъж той ми каза, че ме харесва и че иска да тръгне с мен, което беше на базик. След това аз му казах, че го харесвам, но тогава той ми отвърна, че не ме харесва и че няма как да стане нищо повече от приятелство... След месец, може би, започна да ми пише най-добрият му приятел, който ще споменавам с буквата Г, и с него станахме много близки и се разбираме много добре и постепенно си мислех че започвам да забравям Т. После с Г се сближихме много и се появиха и симпатии към него, той също ми каза, че има чувства към мен... Вечерта Т ми писа и ми каза, да тръгна с Г, защото много ме харесвал и искал да се реже и реших да тръгна с него, след като ме харесва, пък и аз имам симпатии и се разбираме отлично...
Тръгнахме, обаче по принцип ме е много срам и в училище заобикалям, за да не ги засеча някъде, защото ми е гадно да ги виждам заедно, след като имам чувства и към двамата. С времето разбрах, че Т, в който съм влюбена е пълен курвар и търси само секс и че не е този за когото го мислех, но въпреки това всичко ми е тръпка и си мисля, че винаги ще е. Има и едно момиче (ще я нарека В), което също харесва Т и е приятелка и с двамата, и когато разбра, че харесвам Т започна да ми се заяжда и да ми прави мръсно.. Аз не и обръщам особено голямо внимание и оставих Т на нея, въпреки че той не я харесва, но тя продължава и сега си пише с момчето, с което съм Г, за да ми е гадно.. Постоянно се рови в стари неща, пише, коментира и се чуди как да ми направи мръсно... Незнам какво да правя, много ми е гадно, че имам чувства и към двамата приятели, и въпреки че съм с Г имам чувството, че Т ако ми каже, че иска да е с мен веднага ще забравя всичко и всички за да съм с него, въпреки че не е добър и че с Г съм по-щастлива... Много съм объркана и това момиче (В) не спира и заради мен, прави мръсно и на мои приятели и незнам как да я накарам да спре, незнам какво иска от мен... Моля Ви да ми дадете съвет какво да направя, за да се справя с чувствата си към тях и да направя правилния избор и също така какво да правя с това момиче ...

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » !!!
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016