Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Неделя
11.12.2016, 00:21
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » ....
....
fhhДата: Неделя, 17.04.2016, 14:30 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Такаа... Пиша Ви защото ми е много объркано и не знам какво да правя...Всичко започна преди 6,7 месеца когато отидох на един концерт и там видях едно момче,което участваше и също така учим в едно училище.Преди също съм го виждала много пъти ,но не ми е правил чак такова впечатление .И така на този концерт се влюбих много в него.В училището като го виждах се влюбвах все повече в него и след 2 седмици  му писах в Faceboок .Пишехме си от време на време и изведъж той ми каза че ме харесва и че иска да тръгне с мен ,което беше на базик.След това аз му казах че го харесвам и той ми каза че не ме харесва и няма как да стане ,но все пак сме малко приятели .След месец може би започна да ми пише най-добрият му приятел и с него станахме много близки и се разбираме много добре и постепенно си мислех че започвам да го забравям .После с приятеля му се сближихме много и се появиха и симпатии към него и той ми каза че също има чувства към мен .Вечерта след като ми каза така това момче което харесвам ми писа да тръгна с приятеля му защото той много ме харесвал и искал да се реже и аз реших да тръгна с него след като ме харесва и аз имам симпатии и се разбираме .Тръгнахме, обаче мен много ме е срам и в училище заобикалям за да не ги засеча някъде защото ми е гадно да ги виждам заедно след като имам чувства и към двамата.С времето разбрах, че точно това момче в което съм влюбена  е пълен  курвар и търси само секс и че не е този за когото го мислех ,но въпреки това пак ми е тръпка и си мисля че винаги ще е . Има и едно момиче което също го харесва и е приятелка и с двамата и когато разбра че харесвам този който и тя започна да ми се заяжда и да ми прави мръсно .Аз не и обръщам особено голямо внимание и оставих момчето на нея въпреки че той не я харесва ,но тя продължава и сега  си пише на момче с което съм за да ми е гадно .Постоянно се рови в стари неща пише ,коментира и се чуди как да ми направи мръсно ....Незнам какво да правя много ми е гадно че имам чувства и към двамата приятели и въпреки че съм с единия имам чувството че другия ако ми каже че иска да е с мен веднага ще забравя всичко и всички за да съм с него въпреки че не е добър и че с другия съм по -щастлива ..Много съм объркана и това момиче не спира и заради мен прави мръсно и на мои приятели и незнам как да я накарам да спре ,незнам какво иска от мен .. Моля Ви да ми дадете съвет какво да направя за да се справя с чувствата си към тях и да направя правилния избор и също така какво да правя с това момиче ...

mariya_koevaДата: Неделя, 17.04.2016, 16:02 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 481
Статус: Офлайн
Здравейте, fhh!

Моят съвет е да поговорите с момчето, с което сте в момента, да му обясните за ситуацията с момичето и да го помолите да вземе някакви адекватни мерки, за да може тя да престане с нейните игри. Ако той е момче на място и наистина не я харесва, ще й каже, че Вие сте момичето до него в момента и ако обича, да насочи вниманието си към някой друг. От друга страна - сигурна ли сте, че не сте с въпросното момче само за да не сте сама? Изпитвате ли към него чувства, тръпка? Защото като че ли симпатиите Ви са насочени към другия. Но при положение, че той (другият) не е този, за когото се представя и търси само секс, не виждам защо трябва да си причинявате излишни страдания в мисли по него. Разбира се, че тръпката към него ще отмине, въпрос на време е да срещнете момчето с главно "М", с което ще се чувствате истински щастлива и няма да се двоумите върху този или онзи.

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » ....
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016