Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Петък
09.12.2016, 23:15
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Моята ревност (Ревност)
Моята ревност
dpetrova666Дата: Понеделник, 29.02.2016, 10:48 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Здравейте! Имам ужасен проблем, моята ревност. С приятелят ми сме вече девет месеца заедно, но се караме постоянно за моята ревност. Той е барман по морето и е бил с изключително мн туристки, дори пази снимките си с тях, а мен това ме изяжда отвътре. Много ме дразни, имам чувството че ще ми изневери всеки момент. Страх ме е от това, понеже на мен винаги са ми изневерявали, щом се доверя напълно. Просто ме е страх нз как да му вярвам той пази тези снинмки с всичките тези жени а мен това ме дразни а на него не му прави впечатление дори ..казва ама тва са ми спомени и аз почвам да се ядосвам и се караме. Той казва че имам психичен проблем с тази ревност. Моля ви помогнете ми.. 

Доби

mariya_koevaДата: Понеделник, 29.02.2016, 12:52 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Статус: Офлайн
Здравейте, Доби!

Казвате, че са Ви изневерявали. Разбираемо е след такъв горчив опит да сте по-резервирана към мъжете като цяло и да не им вярвате толкова лесно. За да се справите с ревността, ще е необходимо да "изчистите" негативните емоции от миналото. Това става най-лесно чрез директен контакт с колега психолог. Не познавам приятеля Ви, не бих могла да кажа дали е способен да Ви изневери и какво точно значат въпросните снимки с тези жени, но се опитайте да поговорите отново с него (когато и двамата сте спокойни, не сте ангажирани с нищо и с условието да не се повишава тон) и да му споделите как се чувствате.

Успех!

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Моята ревност (Ревност)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016