Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Неделя
11.12.2016, 13:52
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Не знам какво чуствам
Не знам какво чуствам
EmilovДата: Четвъртък, 14.01.2016, 21:36 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 2
Статус: Офлайн
Здравейте!
От година и шест месеца имам интимни отношения с една жена.Проблемът е ,че тя живее с друг човек и на този етап не може да го зараже.Не го обича и не иска да е с него,но има причина заради която не може да сме заедно в момента.Тя много ме обича,никога преди не са ме обичали толкова.Винаги е била искрена с мен и неме е лъгала,сигурен съм на 10000% за това.В началото всичко беше перфектно,но в един момент ,това  че още не сме заедно ,явно почна да ми тежи.В момента нз какво чустам.Не искам да говоря с нея,не знам дали е заради цялата ситуациа.Вчера и казах дане ми звъни,аз ще и звънна като съм готов,тя го прие един вид ,че късаме.На мен ми е супер гадно,не знам какво найстина чуствам.Постоянно мисла нещата,постоянно има гадно чуство в корема.Надявам се дами дадете съвет.
Благодаря!

mariya_koevaДата: Петък, 15.01.2016, 14:18 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 482
Здравейте, Emilov!

Не зная каква е причината поради която не може да сте заедно, но съгласете се, че не може до безкрай Вашите взаимоотношения с тази жена да стоят "във въздуха". Ще дойде момент, в който тя ще трябва да реши с кого иска да бъде и да се опита да се справи с проблемите. Ако Ви е писано да сте заедно, ще стане. Засега може би е хубаво да спрете за известно време всякакъв вид комуникация, за да имате време двамата да осъзнаете какво чувствате и какво искате.

Успех!

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

EmilovДата: Петък, 15.01.2016, 15:14 | Сообщение # 3
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 2
Аз знам,че тя иска да е с мен,поради едни причини не може в момента,но аз не показвам никва заинтересованост и не знам дали е от преумората

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Не знам какво чуствам
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016