Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Събота
03.12.2016, 08:45
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Не се чувствам добре във всеки смисъл на думата (Връзката ми ме съсипа, не знам какво да правя)
Не се чувствам добре във всеки смисъл на думата
natashaivanovaДата: Понеделник, 04.01.2016, 23:33 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
  • Здравейте! Аз съм само на 18 години и може би историята ми ще ви се стори малко глупава, но вече не знам какво да правя и пиша тук. Преди година и половина се запознах с момче и станахме много близки. Пет месеца бяхме просто приятели а след това се събрахме . Бяхме заедно, но той ме остави на рождения ми ден казвайки ми, че ме обича, че не може без мен, иска да бъда част от живота му, но просто в момента не иска връзка, а да бъдем приятели. Страшно много го обикнах, бяхме много близки, всеки ден по цял ден заедно, той стана като част от семейството, а аз като част от неговото. След това бяхме " приятели " които се държат като двойка, правят секс,излизат си постоянно, говорят си постоянно и т.н., но не са заедно . Постоянно повдигах въпроса и му обяснявах, че ние дефакто сме заедно, но просто не си го казваме, а той отвръщаше: знам че е така но не искам връзка . Много ми беше трудно така, болеше ме да не мога да го хвана за ръка или да му кажа "обичам те" , но бях съгласна и на това само за да е част от живота ми .. той беше прекрасно момче, толкова добро и любвеобилно, да карахме се и да главно заради мен защото постоянно му се карах като играе хазарт, защото той разполагаше с джобните от родителите му и когато ги изгуби на покер или нещо друго на мен ми ставаше болно че няма пари , но това беше единствения му недостатък .. той беше най-прекрасното момче, което познавах .. беше ми разказвал за бившата си приятелка, как тя го е наранила много, лъгала го е и аз реших да му дам всичко от което има нужда .. аз му бях и първата относно секса .. просто връзката ни беше идеална , освен влюбени бяхме и най-добри приятели , докато един ден той не ме остави . Да, нещата в отношенията ни наистина не се бяха променили той излизаше пак всеки ден с мен, целуваше мен и т.н , но си е друго да знаеш че е твоето момче. Един ден - 14 август, след още 5 месеца в тази "отворена" връзка той ми заяви, че не иска нищо с мен, че вече нямал чувства и нямало как да сме приятели .. аз бях съкрушена защото все божи ден аз се надявах нещата да се оправят а те станаха по-зле... беше ми трудно но се примирих .. след точно 10 дена се засякохме и той пак започна да ми пише , бях много объркана , но и радостна... за кратко .. нещата вече не бяха такива, той не искаше всеки ден да сме заедно, излизаше с други момичета, не ми пишеше всеки ден, чатовете ни не бяха дълги, той беше ужасен грубиян, все едно бяха заключили човека който познавам .. смееше ми се като плача, постоянно повтаряше, че съм наивна, драматизаторка .. не ме разбираше, а това не беше обичайно за него .. и така още 2 месеца... аз събрах смелост и го оставих .. той ми писа, звъня, но аз не вдигнах и той се отказа .. чаках, чаках.. засякохме се в дискотека той не ме погледна .. чаках още.. писах му , казах му че не искам да сме като непознати - той ме отряза много грубо , след 5 дена ми писа и ми каза че е съгласен .. аз съм много близка със семейството му дори излязох тайно с майка му, тя не може да го познае, пиел всяка вечер , гадно и е на жената караме, и на мен дори защото аз го обичам и знам какъв човек е по принцип ... писах му да се видим- той ме отряза ' Няма да стане скоро"
    но след няколко дена една негова постъпка ме ядоса много . писах му и се скарахме много, на другия ден дойде до вкъщи уж да се карамено мина много добре .. разбрахме се да сме приятели и всичко да е окей.. днес му писах да се видим той НЕ НЕ И НЕ не иска , и не иска .. обяснявам нещо той започва да крещи да ми казва драматизаторка , филмарка, а аз му говоря най - спокойно, дори ме обиди .. Това е историята много накратко .. не знам обаче как да обясня какво чувствам .. чувствам се празна , не знам какво да правя, живея ден за ден, ставам и нямам търпение да дойде вечерта да си легна и така от както ме остави на рождения ми ден преди 7-8 месеца, не мога да плача, не знам защо .. боли ме много, разкъсвам се, но плача много рядко на месец 1-2 пъти .. не знам как да продължа, излизам с прекрасни момчета, но не - аз мисля за него, ставам - той, лягам-той, уча-той, гледам филм-той, хапвам-той, къпя се -той и красивата му усмивка . В главата ми е просто неговия образ в началото , за мен този човек който е сега е някаква маска , това не е човека който обичам , и това ме кара да продължавам да го чакам , аз стоя и го чакам , когато и да ми звънне аз бих хукнала. Не правя нищо с желание , не се усмихвам искрено, майка ми дори се притеснява за мен, говореше с приятелките ми .. не знам какво да правя не се чувствам добре наистина .. не виждам смисъл в нито едно нещо което правя .. умът ми не побира как той може да се държи толкова ужасно с мен като той буквално боготвореше земята по която стъпвам - толкова много се обичахме .. не знам наистина не знам .. моля ви за помощ от сърце ви моля

Съобщението е редактирано от natashaivanova - Понеделник, 04.01.2016, 23:40

mariya_koevaДата: Tuesday, 05.01.2016, 20:49 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Статус: Офлайн
Здравейте, natashaivanova!

Разбирам болката, която изпитвате. Но в момента като че ли биете в една стена и чакате да се случи някакво чудо - той да Ви се обади, да поиска да се видите, да се промени. Но чакайки всичко това, губите ценно време, което да оползотворявате с полезни дейности, и да разширявате кръга около себе си. На този етап това момче Ви се струва незаменимо и най-прекрасно от всички момчета на света, но какво прекрасно виждате в него през последните няколко месеца? Лъжи, незаинтересуваност, лошо отношение... Сигурна съм, че когато свалите за малко розовите очила и спрете да го издигате на пиедестал ще погледнете критично както към неговата личност, така и към ситуацията. Засега - оставете го за малко, не го търсете. Така или иначе Вашите взаимоотношения с него отдавна са пропукани. Време е да се вгледате в себе си, да се разведрите с приятелите, които имате, да си доставите удоволствие, бъдейки активна. Любовта ще почука на вратата Ви, колкото и да не Ви се вярва в момента.

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Не се чувствам добре във всеки смисъл на думата (Връзката ми ме съсипа, не знам какво да правя)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016