Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Неделя
11.12.2016, 00:20
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Не ми вярва и не иска да се отпусне?
Не ми вярва и не иска да се отпусне?
Ivan_92Дата: Неделя, 20.12.2015, 16:09 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Здравейте,с приятелката ми се познаваме от 4 години,заедно сме от 7 месеца.Всичко вървеше по мед и масло докато не и казах че я обичам.Мислих че и тя изпитва същото обаче се оказа че първо не ми вярва че я обичам защото е имала доста кофти опит с други мъже които са и сваляли звезди и също са и казвали че я обичат само и само за да спят с нея.Поради същата причина ми каза че не може да се отпусне напълно въз връзката ни.Също така ми каза че не съм споделял което не знам как мога да го тълкувам.В момента се чувствам страшно обиден защото сме заедно от не малко време,познаваме се от много повече и тя все още не ми вярва?Нормално ли е това и какво мога да направя за да спечеля доверието и?Благодаря ви

mariya_koevaДата: Понеделник, 21.12.2015, 18:27 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 481
Статус: Офлайн
Здравейте, Ivan_92!

За каква връзка говорим, при положение, че казвате: "Мислих че и тя изпитва същото...". Сигурен ли сте, че Ви обича? Това, че не вярва във Вашите чувства спрямо нея, наистина може да е проблем, защото ще имате усещането, че трябва да й ги доказвате непрекъснато. А за да може тя да възвърне доверието си в мъжете като цяло, ще е необходимо да преодолее неприятния опит, който е имала с тях.

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Не ми вярва и не иска да се отпусне?
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016