Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Неделя
04.12.2016, 12:16
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Проблем в секса (Спада ми от много мислене преди секс)
Проблем в секса
ИванДата: Неделя, 29.11.2015, 13:33 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Здравей!Когато се разгорещя с някое момиче ибнещата стигнат до секс почвам да мисля дали ще ми стане и естествено не става.този проблем възникна още с бившата ми но с нея свикнахме и не се притеснявах и всичко бешв наред но се разделихме и отново започнах . Ходих при Уролог каза ми че нищо ми няма и ми даде да пия трибестан и го пия от 1 сед и 5 дни не съм усетилнефект все още .Миналия ден с едно момиче беше поредното мибразочарование и от тогава нвмам желание за секс а съм на 20г. Днес си купих и шлемник за успокояване. Моля за ваща помощ защото не знам какво друго вече да направя sad

mariya_koevaДата: Неделя, 29.11.2015, 19:47 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Статус: Офлайн
Здравейте, Иван!

Като психолог мога да кажа, че прекаленото вманиачаване в проблема и мислене какво, как и дали еди-какво си ще се случи води до негативен ефект и повишава чувството за тревожност. А тревожността пречи за каквото и да е. За съжаление не мога да Ви дам рецепта какво точно да си мислите преди секс. Но бих могла да Ви насърча да се опитате да премахнете тревожните мисли и просто да се отдадете на момента и на спонтанността и тогава може би ще има шанс нещата да се оправят. Може да поговорите със сексолог, който да Ви даде по-конкретни насоки за справяне с проблема.

Успех!

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Проблем в секса (Спада ми от много мислене преди секс)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016