Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Неделя
11.12.2016, 00:20
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Объркан съм.
Объркан съм.
bobby23Дата: Събота, 21.11.2015, 11:50 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Напоследък съм доста объркан. Влюбен съм в едно момиче от вече близо една година. Опитвал съм се няколко пъти да задвижа нещата между нас, но не се получаваше. Преди няколко дни ме потърси, излизахме и някак си този път усетих че любов има не само от моя страна. Всичко вървеше прекрасно до момента в който не стана въпрос за "нас" като цяло. Повече от всичко искам да бъдем заедно, но нея всякаш я е страх от нещо, щом спомена въпроса тя казва че знае що за човек е и не иска да ме наранява отново. Знам че изглежда всякаш си играе с мен, но едва ли е така тя има най-странния характер който съм виждал, но я обичам страшно много. Този път ако не се получи ще се съсипя тотално и винаги търся вината в себе си таа въпросът ми е Какво да правя? Как да се справя с нейния труден характер? Вчера също се скарахме защото я обвиних че не показва чувствата си, въпреки че знам, че и е трудно да го прави. Не знам в мен ли е вината и какво да правя единственото което знам е че се нуждая от това момиче а не знам как да процедирам да не я загубя за пореден път.

mariya_koevaДата: Понеделник, 23.11.2015, 15:23 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 481
Статус: Офлайн
Здравейте, bobby23!

Не бих могла да кажа какво се върти в нейната глава и дали наистина иска да бъде с Вас. Смятам, че издигате това момиче прекалено много на пиедестал (което е характерно всъщност за всеки влюбен човек). Може би наистина я е страх от нещо, което пък от своя страна би трябвало да Ви даде знак да не избързвате и да видите как ще се случат нещата занапред. Може би наистина не иска да Ви нарани и да Ви каже директно, че не сте нейния любим, а просто да Ви го намеква по-деликатно. Даже и нещата да не се получат с това момиче, нищо не пречи с нея да си останете приятели. А Вие ще намерите любовта на живота си, колкото и невъзможно да Ви се струва в момента.

Успех!

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Объркан съм.
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016