Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Неделя
04.12.2016, 12:10
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Имам нужда от помощ (Нормална ли съм)
Имам нужда от помощ
drebosache36Дата: Събота, 03.10.2015, 20:21 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Здравейте, аз съм на 38 години, и обичам един мъж до полуда. Той също ме обича,знам го защото го е доказвал много пъти. Запознахме се преди четири години и само месец след това чувствата ни връхлетяха. Той е имал връзка с друга жена преди това с която бяха се разделили, бил е с нея без да я обича , той е красив мъж с положение и повечето му връзки са били за забавление колкото и грубо да звучи, не е казал обичам те на никоя освен на една преди много години, и на мен. Но след около месец от нашето запознанство бившата му приятелка му заяви че е бременна, той и каза че не иска да е с нея и да го махне, но тя му каза че ще го остави и ще го роди дори той да не е с нея, но няма да му позволи да има достъп до детето. Проведе разговор с мен, на който решихме нещата между нас приключат и да си поеме отговорноста за детето,защото той е мъж който обича децата и не може да си позволи да има дете и да не може да го вижда. Беше ми тежко,но го приех,все пак беше началото едва на нашата връзка. Но след два часа ме потърси и ми каза ,не мога да си позволя да те изгубя,обичам те и искам да съм с теб. Попитах го какво ще правим, и той ми предложи да изчакаме детето да се роди, през това време той ще е с тази жена, и когато го признае след време да и каже че я напуска и да бъдем заедно. Съгласих се , защото го обичам и беше искрен, плачеше докато ми казваше че трябва да се разделим и двамата плакахме. Детето се роди сладко момиченце, но като че ли нарочно съдбата си направи поредната шега и стана така че жената се разболя от най страшната болест, рак, разбирах че няма как да я остави в този момент , и отново се наложи да чакам, защото той не се отказваше от мен и продължаваше да иска да сме заедно, както и аз, и чувствата ни станаха още по силни и връщане назад нямаше. Слава богу, след една тежка операция и много процедури с химиотерапия тя е добре и се въстанови почти напълно.Въпреки всичко аз не тая лоши чувства към нея. Сърчицето ми трептеше от това че ето вече всичко ще се случи, когато отново се намеси съдба ли вече и аз не знам какво. След една злополучна вечер в която той защити честа на майка си заради пиян германец , и след като счупва носа на този същия ,сега се намира в затвор в германия до май месец 2016 година. Когато го осъдиха с мен се свърза жената която живее с него и заради която аз съм сама и чакам. Каза ми че всичко знае за нас,знае че обича мен и че е направила грешка когато е поставила условието той да е с нея,че е било глупава постъпка за която съжалява и иска да реваншира за това и за живота който и е дал чрез помоща му за лечението и. Че когато излезе от затвора ще го освободи за да бъде с жената която обича. Много уважение изпитвам към нея заради тази постъпка, защото аз от своя страна никога не направих нещо което да попречи на съвместното им съжителство. Той никога не и е казал обичам те и тя е мислела че като се появи детето ще я обикне,но това така и не се случи. След всички преживяни самотни мигове ,след цялата мъка и болка която преживях всичко това ми се отрази и вече не съм онова усмихнато момиче както обичаше да казва той. И това вкарва напрежение в отношенията ни, той също много се промени, но аз винаги му прощавам за неволните обиди и дразги защото знам че и той се тормози за всичко. И докато преди си споделяхме всичко абсолютно всичко, сега има неща които ми идват в повече и имам усещането че ще го отблъсна и ще се откаже от мен а ако го направи, няма да мога да го преживея, може да звучи тъпо, но е така. Не ми е приятно да знам че си ляга до друга жена и не мисля че на някой ще му е приятно, приемам го макар и да не ми е леко но няма как. Но не искам да го чувам от неговата уста, а той го приема за нормално и се сърди когато аз реагирам. И в последно време освен да се нараняваме взаимно ,вместо в редките моменти в които мога да говоря с него ,друго не правим. Защото аз нямам право на посещения при него, а тя като майка на детето му има, и всяка събота и неделя е при него, а аз чакам редките случаи в които можем поне да говорим, и не ми се иска да слушам за това как са правили секс, макар че отношенията ми с нея са прекрасни и тримата заедно наистина ще се разбираме чудесно един  ден, защото тя ще е винаги част от живота му и аз ще я уважавам. Много ми е тежко след толкова години на самота и чакане, и не знам какво да правя. Реагирам ли нормално или наистина вината е моя за това че отношенията ни са напрегнати. Трябва ли да променя нещо у мен , защото наистина имам чувството че го губя, че го отдалечавам от мен, поведението ми нормално ли е. Не искам да го изгубя.

mariya_koevaДата: Неделя, 04.10.2015, 15:08 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Статус: Офлайн
Здравейте, drebosache36!

Разбираемо е отношенията Ви с този мъж да не са такива, каквито са били преди и да са охладнели. При положение, че той е в затвора сега и се виждате от дъжд на вятър не може да очаквате, че нещата ще са отлични. До месец Май другата година има време и аз не Ви съветвам да се затворите в себе си и да живеете само за момента, в който той отново ще е на свобода, а да правите нещата, които Ви доставят удоволствие, гледайки напред. Зная, че на този етап не си представяте живота без този мъж, но животът е непредсказуем и никога не знаете с кого ще Ви срещне той. Ако наистина много обичате този мъж и вярвате, че той също Ви обича и имате силите и търпението да изчакате да излезе на свобода, тогава няма драма. Но със сигурност, ако тогава сте заедно, не трябва да позволявате отношенията Ви да се превърнат в такава каша, каквато е била преди - с други жени, деца, затвори и т.н.

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Имам нужда от помощ (Нормална ли съм)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016