Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Понеделник
05.12.2016, 16:30
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Мама и тати (Проблеми)
Мама и тати
DiДата: Събота, 26.09.2015, 23:38 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Здраейте
Имам нужда от помощ.Мама и тате постоянно се карат за най малките неща!
Сигурна съм че баща ми все още обича мама както и обратното защото им личи.
Мама излиза с фразата ,,че няма да бъде интересно без кавги " а баща ми му става мъчно винаги когато се карат и се чуства виновен към нея и към мен и брат ми за това че отново са в лоши отношения.
Искам съвет : как да помогна на баща си да ,,върне" любовта на майка ми към него .

Съобщението е редактирано от Di - Събота, 26.09.2015, 23:47

mariya_koevaДата: Неделя, 27.09.2015, 14:13 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Статус: Офлайн
Здравейте, Di!

Обикновено скандалите не означават, че родителите Ви не се обичат или че ще се развеждат. Понякога се карат, защото са изнервени от работа, натрупал им се е стрес, имали са лош ден. Важно е да останете извън тези скандали - те са между родителите Ви. Не е Ваша работа да бъдете съдия или медиатор. Обикновено една семейна двойка, която е достигнала до определен предел на отношенията си, може да има нужда от семейно консултиране, което да им помогне да преоткрият връзката си, да се върнат към хубавите моменти от съвместния си живот. Съветвам Ви да потърсите емоционална подкрепа от някой друг възрастен близък човек, да споделите как се чувствате и да не преживявате всичко сама. Скандалите между родителите Ви не са свързани с Вас. Не се чувствайте виновна за техните взаимоотношения и не поемайте невъзможната тежест да сте в ролята на възрастен, който да "връща" любовта на майка Ви към баща Ви. Любов сигурно има и тези караници за дребни неща са най-вероятно временни.

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Съобщението е редактирано от mariya_koeva - Неделя, 27.09.2015, 14:55

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Мама и тати (Проблеми)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016