Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Неделя
04.12.2016, 12:13
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Problem s gadjeto (losho durjanie)
Problem s gadjeto
PlamenovaДата: Петък, 28.08.2015, 15:56 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Заедно сме от 1 година и 6 месеца,но както споменах горе от няколко месеца се държи странно. Преди говореше за нашето бъдеще,деца,къщи,коли и т.н. Сега не го споменава изобщо. Когато се скарахме преди той звънеше на майка ми и приятелките ми,но вече не. Обещахме си да не ходим на дискотеки и такива места заедно,но той вече иска да ходи без мен, а бяхме заедно постоянно..попитах го дали го задушавам или дали му е омръзнало,но той кажа че не му е. Предложих му да се разделим за малко да види дали му е по-добре без мен,но той и това не иска.. не мога да разбера какво му става. Опитах се да оправя нещата,но той явно не иска..Не знам какво да правя помогнете ми.

mariya_koevaДата: Събота, 29.08.2015, 15:39 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Статус: Офлайн
Здравейте, Plamenova!

Моят съвет е да го оставите малко сам за известно време. Нека той, когато има нужда, да Ви се обажда, да Ви пише, да Ви търси. Поне за някакъв период от време. Защото може наистина накрая в опитите си да оправите нещата, да го задушите и да си създадете още повече неприятности. Има една приказка, която гласи, че колкото повече човек се опитва да оправи нещата, толкова по-зле стават те. От друга страна - простете ми откровеността, но смятам, че все още сте малка, за да си правите такива големи планове за деца, къщи и т.н. Не зная на колко години е приятелят Ви, но съветът ми е да не избързвате с взимането на важни решения от такова естество.

Успех!

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Problem s gadjeto (losho durjanie)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016