Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Сряда
07.12.2016, 12:27
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Силна привързаност и голяма обич едностранна (Силна привързаност и голяма обич едностранна)
Силна привързаност и голяма обич едностранна
aldeksДата: Понеделник, 17.08.2015, 11:44 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 2
Статус: Офлайн
Моля ви за бърз отговор, 
немога да понеса мисълта че ще се разделим.Искам да се самоубия не мога да живея без нея не мога да знам че някой друг ще я има не мога да знам че немога да я прегърна и целуна. Обичаам я безумно много а в същото време и нямам капка доверие. Ако я загубя губя всичко губя света си губя душата си плача и дерзая вече два дни и единственното решение  е някоя висока сграда и всичко ще приклучи!
Предварително благодаря за времето което сте отделили . smile

aldeksДата: Понеделник, 17.08.2015, 11:54 | Сообщение # 2
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 2
Съжалявам за несвързаните ми мисля но сега немога да мисля всичко в мен е разбито. Да допълня че имам голямо его и съм принципен. На 17 години съм и поради доста проблеми в моя живот емоционални съм порастнал доста по-бързо и съм се осъзнал имам цели и широк светоглед. Моля ви да ми помогнете защото тази връзка беше единственото най-важно нещо в живота ми! Моля ви !

mariya_koevaДата: Понеделник, 17.08.2015, 19:20 | Сообщение # 3
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Здравейте, aldeks!

Каква е причината, за да се разделите? И защо й нямате доверие?

По принцип - гаранция никога няма, че приятелката Ви (която и да е тя) или Вие самият няма да сложите край на връзката Ви. Причините може да са най-различни - може след време да не се обичате толкова, може да Ви разделят обстоятелствата и т.н. Раздялата със сигурност не е причина да се самоубивате. Ще Ви посъветвам да прилагате нещо оттук нататък в живота си - когато нещо лошо Ви се случва, учете се от него. На какво Ви е научило, какви поуки си извличате. Опитвайте се да използвате всяка житейска ситуация в своя полза, за свое развитие и ще Ви е много лесно да преодолявате препятствията.

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Силна привързаност и голяма обич едностранна (Силна привързаност и голяма обич едностранна)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016