Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Понеделник
05.12.2016, 16:33
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Какво да направя?
Какво да направя?
n3v3rДата: Сряда, 29.07.2015, 12:39 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Здравейте.. моят проблем е следният на 23 години съм и преди няколко месеца се запознах с конкретното момиче, което е на 18 години и историята е следната.. поради причината че тя не е от моя град а разстоянието е около 350км и нямам възможност да пътувам постоянно бях по работа в нейния град и се засякохме на едно кафе веднага ми привлече вниманието но като цяло не гледам толкова външния вид колкото характер и отношение. Гледах как ме гледа през времето докато бяхме на кафето след което аз станах отидох при нея и я попитах дали може да се запознаем и т.н. тя не отказа седнах при нея и приятелката и започнахме да си говорим и толкова пленени бяхме от разговора и всички теми които развивахме, че даже не обръщахме внимание на приятелката и ( за първи път срещнах човек с който мога да говоря за абсолютно всичко) имах чувството че се познаваме от преди много време .. обясних и че не съм от нейния град и т.н. след което си разменихме фейсбук профилите вечерта тръгнах за моя град след което като се прибрах тя ме попита какво ще правя и аз и казах че съм си легнал и си лежа и ми звънна по фейсбук говорихме около 4 часа за какво ли не и най вече за връзки какво е важно какво не какво искаме и т.н.това продължи 1 седмица всяка вечер и 2мата чакахме да се прибере другия за да застанем зад телефоните което се превърна и в пускане на камерите и т.н. оказа се че имаме адски много общи неща по характер си приличаме много което може би и е причината да се стигне до тук .. след първата седмица и казах че обмислям да дойда в нейния град отново за 2 дена за да се видим и т.н. тя много се зарадва и така и направих след което тя каза че няма смисъл да давам пари за квартири и т.н. а ще остана в тях баща и нямало да има проблем и аз се съгласих въпреки че бях много притеснен .. дойде и деня отидох видяхме се всичко беше супер беше перфектно и т.н. и като цяло от там ми дойде идеята поради причината че в моя град развитие много нямам а искам да се развивам както и да продължа с учението ми а в нейния град има много добри курсове за програмисти и т.н. и и казах че евентуално до 1 2 месеца като събера пари ще се преместя в нейния град на квартира и т.н. да работя и да уча тя се зарадва супер много като чу това което казах но започнаха проблемите започнахме да се ревнуваме много да се караме за глупости и разстоянието е лош фактор поради причината че не може да се видим да поговорим очи в очи и да се разберем някак си нещо не се получава.. после се видяхме още няколко пъти пак ходих при нея и т.н. обаче тя е голям инат като мен .. и когато стане нещо на въпрос нещо което примерно на мен ми е направило впечатление тя започва да ми се мръщи и да чака да я потърся започва да ми прави напук да не влиза във фейсбук и т.н. а това не го харесвам казвал съм и и съм говорил с нея че когато на нея нещо и направи впечатление сядам с нея говоря и променям този факт така че да нямаме проблеми но тя не е на това мнение тя смята че е достатъчно зряла и че не съм прав в случаите и т.н. постоянно чака да я потърся и ако не я потърся тя не ме търси или ме търси след няколко дена и ми замазва очите с мили думи колко много иска да е с мен и т.н. преди няколко дена беше най лошата ни караница скарахме се за глупост след което си казах че този път няма да я потърся и тъй като имах изпит кормуване който беше в понеделник и го взех ( за което се радвам много ) тя ми написа преди изпита само успех на изпита след което цял ден не влезе нито във фейсбук нито ме попита взел ли съм го нито нищо вечерта отново нищо и на следващата вечер влезе във фейсбук и за да ме дразни започнала да си пише с 2ма 3ма общи приказки ( знае че бих изревнувал) и за това го направи но тогава си казах че чашата преля казах и че така не мога да продължавам и колкото и да искам да съм с нея няма как да стане докато не разбере че не може всеки път да чака на мен а тя ми каза че тя на никой не се моли и като не ми било изнасяло така да бъде.. след което аз и казах окей щом ще е така така да е .. след около час ми звънна по вайбър и затвори след което ми написа опа без да искам .. изтривах ти хронологиите и аз и казах добре щом така казваш и тя ми написа тъжна емотикона след което я попитах какво и тя ми каза да не се занимавам с нея щом така смятам и от там пак започна скандал скандал и тя ми каза щом нямам какво съществено да и кажа ( а аз и говорех за това защо стигнахме до тук но тя не иска да го разбере.. знае си нейното и това е точка .. ) че няма смисъл да си хабя времето и т.н. след което спряхме да си пишем и дотам .. вече 2 дена не спирам да мисля за нея.. иска ми се да и пиша но мисля че ще е грешка .. лошото е че като изключим ината и и донякъде ревността и защото както казах и тя ме ревнува но се старая да не и давам такива поводи всичко друго е може би точно както съм си го представял но започвам да си мисля че е само на думи .. страх ме е че няма да срещна такъв човек с който да си допадна толкова много .. да имаме толкова общи работи и т.н. не знам какво да правя да изчакам да ме потърси или и аз не знам.. :/

mariya_koevaДата: Сряда, 29.07.2015, 21:23 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Статус: Офлайн
Здравейте, n3v3r!

Според мен е хубаво да я оставите за известно време сама. Не й се обаждайте, не й пишете, не я търсете. Нека усети липсата Ви. В противен случай може наистина да я изгубите, ако станете прекалено настоятелен. При всички положения обаче трябва да се видите на четири очи и да поговорите за конфликтите помежду си. Няма такова нещо като "няма да срещна такъв човек, с когото да си допадна толкова много". Животът е непредсказуем, никога не знаете с кого ще Ви срещне той на другия ден! Може би с това момиче си пасвате повече като приятели, а не като двойка?

Желая Ви успех!

Р.S. За пореден път ще се обърна към потребителите на форума с молба да се опитват да пишат това, което ги терзае, възможно най-грамотно. И на кирилица. Ще съм благодарна, ако слагате поне точка след изречението. Това се отнася и за Вас, n3v3r! Зная, че понякога в безпомощността си пишете, без да се замисляте особено, но се старайте да спазвате елементарни правила както за правопис, така и за пунктуация.

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Какво да направя?
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016