Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Неделя
04.12.2016, 12:10
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » трябва ми помощ
трябва ми помощ
borislava_dimitrova2003Дата: Събота, 25.07.2015, 23:08 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 2
Статус: Офлайн
Здравейте, аз съм на 12 години. Преди година се запознах с едно момчекоето е на 16.Ние се познавахме и от преди ,но дотогава не бяхме си говорили.
Всичко стана от една моя закачка... започнахме да си пишем в фейсбук той е от другото училище ,но следобедите се виждахме и си говорихме ...., но постепенно започнахме да се влюбваме един в друг и тогава той призна чуствата си към мен ,но аз не го направих за което съжелявам ... мина се доста време поне половин година той се сърди за най малкото нещо ,но аз си го обичам ... скарахме се и един месец ми се сърди и накрая аз му се извиних ... и тогава не беше същия като го питах нещо ми отговаряше доста грубо нещата се поуправиха .Аз му казах чуствата си към него... ,но той казва ,че съм малка за него ... и сега съм много объркана ? Да се съглася ,че съм малка и няма смисъл или да продължа да се боря за него...

mariya_koevaДата: Неделя, 26.07.2015, 15:47 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Здравейте, borislava_dimitrova2003!

Казват, че за любовта годините нямат значение. Но във Вашия случай мисля, че наистина сте все още малка за това момче. Той може вече да излиза до по-късно, а Вашите родители надали Ви пускат до късно вечер навън. Със сигурност него го вълнува сексът, а Вие сте все още малка за това. Той ще завърши училище по-рано и по-трудно ще се виждате. Това са само част от нещата, които рано или късно оказват негативно влияние между партньорите, така че - огледайте се за някой друг, с когото ще имате повече допирни точки.

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

borislava_dimitrova2003Дата: Четвъртък, 30.07.2015, 21:56 | Сообщение # 3
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 2
Добре мерси smile

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » трябва ми помощ
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016