Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Събота
03.12.2016, 08:43
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » несигурност
несигурност
Inna5Дата: Четвъртък, 25.06.2015, 21:10 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Здравейте! Не знам и аз от къде да започна.... имам връзка от скоро с едно момче, в началото не изпитвах нищо, просто симпатия, а сега с всеки изминал ден се влюбвам повече. Цялата работа е, че се чувствам несигурна в неговите чувства. Показвал ми е много пъти че ме цени, че му пука, но аз сякаш имам нужда постоянно да ми се доказва, да ми ги говори тея неща всеки ден. Ако той не е в настроение или се скараме за нещо малко и веднага си мисля, че вече не го интересувам или не както преди, мисля за раздяла. Някак си не мога да се отпусна, постоянно ме е страх да не си отиде, а може би това е защото съм свикнала всеки да си тръгва, като започнем от баща ми. Не знам какво да правя, не искам да го изплаша, искам просто да я няма тази несигурност в мен, да мога да се отпусна и да не мисля постоянно какво изпитва той към мен и колко ще продължи. Благодаря, че давате тази възможност за безплатна консултация :))) Извинявам се ако това не е за тук

Съобщението е редактирано от Inna5 - Четвъртък, 25.06.2015, 21:12

mariya_koevaДата: Петък, 26.06.2015, 20:53 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Статус: Офлайн
Здравейте, Inna5!

Явно в миналото Ви са се случили неща, които са оставили неприятен спомен у Вас, и сега най-големият Ви страх е да не би човекът до Вас да Ви напусне. Споменавате за баща си. Не зная какво по-точно е станало, но очевидно коренът на проблема идва оттам. Затова е хубаво да осъществите директен контакт с колега психолог, с чиято помощ да превъзмогнете негативните емоции и спомени. Това, което аз мога да Ви кажа на този етап, е че огънят в една връзка се крепи на страст, тръпка и усещането, че не можете да живеете един без друг. А стабилността на същата тази огнена връзка се дължи на ясно и директно общуване, доверие и разбирателство. Ако смятате, че Вашата връзка притежава тези неща, тогава недейте да мислите за евентуалния негативен край, защото по този начин само скъсявате щастието си.

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » несигурност
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016