Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Неделя
04.12.2016, 12:13
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Изневяра (изневерих му, има ли смисъл да сме пак заедно?)
Изневяра
IvelinaДата: Петък, 24.04.2015, 15:27 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 2
Статус: Офлайн
Здравейте, с гаджето ми не сме заедно от няколко месеца, тъй като му изневерих и той разбра. Много съжалявам за постъпката си позната ви е историята, може би ...искам да сме заедно, той отказва дори да се видим и да говорим, не виждал смисъл ...знам, че ме обича и той много и може би е осъзнал и своите грешки ...кажете ми какво да правя? Да му пиша ли, да го оставя ли на спокойствие ...искам да го убедя поне да се видим, как да го направя? Моля помогнете ми, искам да съм пак с този мъж и съм готова на всичко, за да си го върна ...

mariya_koevaДата: Петък, 24.04.2015, 18:49 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Здравейте, Ivelina!

Трудно се прощава изневяра. Особено от мъж. Загуби ли се доверието, после е много трудно да се възстанови. Не е невъзможно! Но се иска желание и от двете страни - а във Вашата ситуация като че ли Вие биете в една стена. Засега - оставете приятеля си за известно време сам. Не настоявайте да се видите. Вие пък, от своя страна, не се затваряйте в себе си, а продължавайте да правите нещата, които харесвате. В най-лошия случай, ако нещата между Вас двамата не се оправят, ще успеете да продължите напред, като сте си взела поука от миналото, а не носейки миналото на раменете си.

Успех!

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Съобщението е редактирано от mariya_koeva - Петък, 24.04.2015, 18:49

aaДата: Събота, 25.04.2015, 09:14 | Сообщение # 3
Новорегистриран
Съобщения: 1
Моя мъж ми изневери много ме боли.Вече му нямам доверие защото не му е за първи път.Продължаваме да сме заедно защото имам малко дете.Сега ме обвинява че много го ревнувам и от това повече ме боли.Помогнете как трябва да се държа пробвах да се отдалеча но това не помогна.Моля помогнете.

mariya_koevaДата: Събота, 25.04.2015, 17:46 | Сообщение # 4
Заслужил посетител
Здравейте, aa!

Не бих могла да Ви дам черно-бял отговор. Вие самата знаете най-добре как се чувствате и дали може да му простите отново. Истината е, че не се знае дали ще има и трети път. В този ред на мисли смятам, че уважавате и обичате себе си повече, отколкото някой, който Ви предава непрекъснато. От друга страна, какво значи "сега ме обвинява, че много го ревнувам?" Нормално е след всичките му изневери да сте по-съмнителна в него. Разговаряйте и изяснете кой какви очаквания има от другия.

Мария Коева

Съобщението е редактирано от mariya_koeva - Събота, 25.04.2015, 17:47

IvelinaДата: Понеделник, 27.04.2015, 07:45 | Сообщение # 5
Новорегистриран
Съобщения: 2
Здравейте отново. Ние вече сме 2 месеца разделени, той наистина е като стена ...бихте ли ме посъветвали колко време да го оставя без да го търся и т.н. и какво да се опитам да направя? Какви трябва да са крачките, за да се опитам да го върна до себе си?
Благодаря предварително!

mariya_koevaДата: Понеделник, 27.04.2015, 19:50 | Сообщение # 6
Заслужил посетител
Ivelina, няма точна рецепта как да си върнете това момче. Както казах, загуби ли се доверието, после е много трудно да се възстанови. Не е невъзможно! Но се иска желание и от двете страни. Не може да накарате някой да бъде с Вас, ако не иска. Зная, че боли. Всеки прави грешки. Вашата грешка е, че сте била с друг. Поставете се на мястото на това момче. Направете още един опит да разговаряте с него, когато е в добро настроение, не е ангажиран с нищо и има желание да говори. Това е, което мога да Ви кажа.

Мария Коева

Съобщението е редактирано от mariya_koeva - Понеделник, 27.04.2015, 19:50

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Изневяра (изневерих му, има ли смисъл да сме пак заедно?)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016