Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Събота
10.12.2016, 16:38
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Моля помогнете (Заглеждане)
Моля помогнете
AutoBotДата: Сряда, 15.04.2015, 14:49 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Здравейте имам приятелка, с която ходя година и половина и я обичам, но като излизам на вън се заглеждам, по-хубаво облечени момичета/жени и ми се иска някак си да подържам някакъв контанкт с тях, моля помогнете какво значи това...и това е само когато съм на вън иначе в нас даже не ги и помна и въобще  не се сещам за такива неща ?Не бих я оставил, тя като човек е невероятна smile . Но е доста неприятно всеки път да е така, просто ми тежи..

Съобщението е редактирано от AutoBot - Сряда, 15.04.2015, 14:50

mariya_koevaДата: Сряда, 15.04.2015, 19:36 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Статус: Офлайн
Здравейте, AutoBot!

Какво имате предвид, като казвате, че искате да поддържате контакт с тях? По принцип мъжете се заглеждат по хубави жени, но това не би трябвало да е проблем. Все пак живеем в общество, имаме очи, с които наблюдаваме света и хората около нас, и е нормално да се възхитим на някой, който ни е направил по-силно впечатление.

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Съобщението е редактирано от mariya_koeva - Сряда, 15.04.2015, 19:36

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Моля помогнете (Заглеждане)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016