Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Петък
09.12.2016, 23:09
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Здравейте (Ревност)
Здравейте
mirka1985Дата: Четвъртък, 05.03.2015, 11:03 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Добър ден искам да ви помоля за помощ.От известно време имам съмнения ,че моят годеник не е много верен.
Въпреки ,че ми показва постоянно колко много ме обича доказва го.... но аз обаче имам капка съмнение в това незнам на какво се дължи
Никога преди това не съм ревнувала,а може би имам проблем защото последната ми връзка приключи много много болезнено и с една огромна лъжа и изневяра.
Искам съвет как да спра да се съмнявам и да не се тормозя и мен и него искам но не ми се получава ....
Моля да ми помогнете

mariya_koevaДата: Четвъртък, 05.03.2015, 18:15 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Статус: Офлайн
Здравейте, mirka1985!

Може би нямате основание да мислите, че Вашият годеник Ви изневерява. Сама казвате, че последната Ви връзка е приключила болезнено за Вас, включвайки изневяра. Оттогава сте на нокти да не би това да Ви се случи отново и се съмнявате непрекъснато в човека до Вас. Скоро бях писала, че, да, няма гаранция, но със сигурност обаче, мислейки по този негативен начин, предизвиквате да се случат негативни неща и накрая наистина да останете за втори път наранена. Казвате, че Вашият годеник Ви показва обичта си. Огънят в една връзка се крепи на страст, тръпка и усещането, че не можете да живеете един без друг. А стабилността на същата тази огнена връзка се дължи на ясно и директно общуване, доверие и разбирателство. Ако смятате, че Вашата връзка притежава тези неща, недейте да мислите за евентуална изневяра, защото по този начин само скъсявате щастието си.

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Съобщението е редактирано от mariya_koeva - Четвъртък, 05.03.2015, 18:16

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Здравейте (Ревност)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016