Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Неделя
04.12.2016, 12:14
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Сексът умря (Тя ще ме напусне)
Сексът умря
Радо87Дата: Петък, 20.02.2015, 11:52 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 2
Статус: Офлайн
Здравейте.
С приятелката ми сме заедно от малко повече от 2 години. Срещнахме се съвсем случайно и след няколко срещи заживяхме заедно. Влюбихме се.Излязохме на квартира за да сме сами и всичко беше прекрасно. Веселяхме се ,излизахме ,забавлявахме се ,секса беше страхотен. Бяхме много щастливи. Започнахме да говорим за деца и след като го обсъдихме решихме да правим опити тя да зачене. Не се получи в продължение на 6 месеца и решихме да не се вглъбяваме в това и ,че ще се случи като му дойде времето. След около още 2 месеца чудото се случи и сега имаме момиченце на 5 месеца. Секса обаче започна да намалява още преди да забременее тя. Когато беше тя в 5-я месец доктора и каза да спрем със секса. Някъде по това време аз започнах да правя нещо ,от което много ме е срам. Звънях на секс телефони и се самозадоволявах. По едно време тя разбра и я заболя много от това. Обещах и да не се повтори,но го направих отново. Дори се случи в деня в който тя беше в болницата да ражда. Тя пак разбра и от тогава нещата са съвсем зле. Тя си мисли ,че съм изневерявал, а не съм. Срам ме е от това което направих. А в момента сякъш незнам как да си искам секс. Всяка вечер засивам. Не мисля ,че съм толкова уморен, но заспивам. Незнам на какво се дължи. По принцип я желая много , но незнам защо така се получава. Правих си изледвания и всичко със здравето ми е добре. Моля ви, ако разбирате къде ми е грешката и как да постъпя да ми помогнете, защото тя се кани да ме напусне. Обичам нея и детето и не искам да ги загубя. Отчаян съм

mariya_koevaДата: Петък, 20.02.2015, 23:44 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Здравейте, Радо87!

Къде е проблемът всъщност? Че приятелката Ви е разочарована от Вас или че заспивате вечер?
Винаги съветвам тези от Вас, които имат проблем в сексуалните взаимоотношения, да се опитат да разнообразят сексуалния си живот - като започнат от мястото и стигнат до позите. Отидете някъде само двамата, имайте време един за друг, отърсете се от рутината на сивото ежедневие и ще видите, че желанието за секс ще си дойде от само себе си. Относно секс телефоните - по принцип това не е изневяра в буквален смисъл, но донякъде не е приятно. Разбирам приятелката Ви, но мисля, че когато сексът се върне в живота Ви, този проблем няма да е на дневен ред. Смятам, че да се говори за напускане е малко рано на този етап, при положение, че все още не сте пробвали да изгладите проблема.

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Радо87Дата: Неделя, 22.02.2015, 21:28 | Сообщение # 3
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 2
Проблемът е точно това,че не правим секс защото сякъш не мога да си го искам. Случва се веднъж или два пъти в месеца, от около година и половина някъде вече. Ако тя направи първата крачка сексът е страхотен, но тя казва че иска аз да съм по активния и че не се чувства желана така като не си искам аз. А аз я желая много, просто незнам защо така не мога да започна пръв и докато чакам да ми дойде куража и заспивам. Иначе имам голямо желание за секс.

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Сексът умря (Тя ще ме напусне)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016