Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Неделя
11.12.2016, 00:21
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » проблем в любовта
проблем в любовта
borisoff13Дата: Четвъртък, 12.02.2015, 13:52 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Започвам отначало. Запозна ни приятел на баща ми, който е женен за сестра й.Аз съм на 34г. а тя на 29г. Даже тя ме потърси. Още на първа среща се влюбихме от пръв
поглед и двамата разбрахме че че цял живот сме се търсели един друг. Може да ви
звучи ненормално но е така, просто и двамата го почувствахме, колкото и
нелогично да звучи.Връзката ни се задълбочи много бързо. тя ми повтаряше че е
много щастлива ,че ме обожава , че ме обича, че съм и дал криле, че съм бил
много красив, чувствала се спокойна с мен, много добър съм бил..... Аз естествено и отговарях с същото качество и количество обич и внимание. Относно по големите ми  финансови
ми възможности сподели че е имала предубеждения към хората с мн. пари , че
изневерявали , че били надути , че не иска връзка с такъв човек,  но се изненадала че аз не съм такъв. С нейния приятел постоянно се карали от 3 месеца. не го поглеждала и всяка вечер плачела.
Искала да го напусне много пъти но нямала сили за това и сега когато аз съм се
появил съм и дал криле.  Той все я пренебрегвал , всичко споделял с майка си, слуша само майка си и брат си и ги
поставял на първо място и е 4г. по малък от нея. интересувало го само мачове и
всяка вечер да ходи на тренировка. Една крушка не можел да смени в къщи бил
много несръчен и това много я е вбесявало защото е свикнала баща и да може да
оправи всичко в къщи. каза ми че до такава степен не го понася че всичко вече в
него я дразни. Чувствала го като неин син. Готвела му чистела му, той с нищо не
и помагал.Каза ми че той не може да ми се намаже на малкия пръст. И така дойде
при мен да живее в моя апартамент. Всичко беше супер , разбирахме се с поглед. Аз и тя сме зодия
рак. Постоянно ми казваше колко е щастлива с мен че ме обожава че ме обича че
ще направи всичко възможно да ме заедно.Казваше ми че това спокойствие , което има с мен е търсела. Думите и бяха истински в това съм 100
процента сигурен.Искаше деца и даже се разбрахме кога да опитваме да зачене.
Определихме даже  името на първото ни дете. Разбрахме че и двамата не искаме сватба, а само да носи фамилията ми.
Всичко беше супер и след 15 дена една вечер се разплака. Не искаше да ми каже
защо но аз я натиснах и ми каза че не спирала да мисли за бившия си който
постоянно и звънял и и обещал че ще се промени. И се разделихме с много  рев от нейна страна и целувки даже и сексправихме.  Започна да ми звъни всеки ден,аз се държах дръпнато, бъзиках я колко е тъпа едва ли не, изтъквах си
качествата, държах се малко като гъз, но това явно и хареса даже ми го каза
директно. Говорих и за секс , а тя само се смееше и казваше стой мирен. когато
и кажа нищо от рода за нашите бъдещи деца или какво ще правим като дойде при
мен отново се забавляваше много и си разсмиваше. А кога то и казах че с ме
създадени един за друг, винаги отговаряше че и тя го знае. Бил съм и в сърцето,
обичала ме много, целувки ми пращаше но аз се държах дръпнато все едно че не ми
пука особено за нея. Снощи и казах  че бившата ми приятелка пак иска да се събираме, но че аз не я искам вече, казах и
че съм взел решение какво да правя , а тя не искаше да го чуе. Накрая и казах че
когато е готова да сме заедно отново да ми се обади и казах и чао, но тя не
иска да затвори и промени темата но аз бързо я върнах и казах и чао и затворих.
Та въпроса ми е имам  ли шанс тя да се върне отново при мен и дали съм постъпил правилно. Мерси предварително

Съобщението е редактирано от borisoff13 - Четвъртък, 12.02.2015, 15:19

mariya_koevaДата: Четвъртък, 12.02.2015, 20:51 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 481
Статус: Офлайн
Здравейте, borisoff13!

Правилно сте постъпил. Дайте й време, за да осмисли какво се случва и да вземе най-правилното решение. Не я притискайте и не й се сърдете. Да, отстрани изглежда, че сякаш Ви е използвала и Ви е говорила лъжи, че иска да сте заедно до края на живота, но разберете ме правилно - понякога във връзките има периоди, в които двама души не се разбират особено добре, не могат да се понасят и всеки се дразни от другия, но в крайна сметка това са просто периоди, които отминават. Може би това се случва с връзката на тази жена и приятеля й. Запознал сте се с нея в момент, в който нещата между тях не са вървели добре и тя се е захласнала по "перфектното" (в случая - Вие), мислейки, че ако пък сте заедно, всичко ще е розово. Не, няма да е, защото няма перфектни връзки и перфектни хора. След това може би е размислила и си е дала сметка да опита да оправи нещата между нея и приятеля й. При всички положения обаче това нейно поведение не говори особено добре за нея като личност. Да отскачаш от цвят на цвят, да си едновременно при двама мъже и да си "тръгваш", когато си поискаш, не е достойно. Това трябва да Ви накара да се замислите дали не са повече пеперудите в стомаха и страстта в случая, отколкото любовта. Ако сте двамата например, със сигурност ще си видите недостатъците и отново някой ще започне да се оплаква от другия. Изчакайте малко, като през това време помислете какво Ви кара да харесвате тази жена и дали цялото привличане не е просто тръпка. Седнете и поговорете заедно на четири очи, като големи хора, без да избързвате във взимането на каквито и да е решения.

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » проблем в любовта
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016