Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Понеделник
05.12.2016, 16:28
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Имам нужда от съвет (Самота)
Имам нужда от съвет
anntoniarumenovaДата: Сряда, 11.02.2015, 21:58 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 6
Статус: Офлайн
Здравейте,

Много съм самотна. От 2 години нямам половинка, а любовта за мен е едно от най-важните неща за щастието. Не знам дали заради съдбата или нещо в мен ме спира, но не се обвързвам. До себе си искам силен, чаровен, интелигентен и забавен мъж, на когото мога да разчитам. На 25 години съм и до момента съм имала 1 сериозна връзка, която продължи 7 месеца при много сериозни разногласия и скандали. Преди това и след това съм имала само кратки сексуални афери. След като се разделих с последния ми приятел се запознавах само с момчета, които или не искат връзка, защото са прекалено свободолюбиви и независими или пък са хора, които се занимават с неща, които отдавана не са ми интересни. Научила съм се да съм си самодостатъчна, но ми липсва силната емоция на любовта и романтиката.

mariya_koevaДата: Сряда, 11.02.2015, 23:19 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Здравейте, anntoniarumenova!

Истинската любов ще дойде при Вас, когато е писано. Клише, но факт. Всеки търси половинката в живота си и всеки има нужда от любов. Хубаво е, че сте си изградила представа за това какъв точно мъж търсите - силен, чаровен, интелигентен и забавен. Излизайте повече навън, общувайте с приятели и ще видите, че по естествен път съдбата ще Ви срещне с него. Млада сте, животът е пред Вас. Запълвайте времето си с полезни дейности, усъвършенствайте се в професионален план, вместо да седите и да се самосъжалявате. Всичко предстои!

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

anntoniarumenovaДата: Четвъртък, 12.02.2015, 21:25 | Сообщение # 3
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 6
Благодаря за отговора! Бих искала да ви задам още един въпрос по друга тема. От няколко месеца детето на сестра ми не спи спокойно през цялата нощ. Събужда се на всеки 30 минути - 1 час през цялата вечер. Така е откакто навърши 6 месеца, а в момента е на 11 месеца. В началото всички предполагахме, че това се дължи на млечните зъбки, които трябваше да се появят. Детето пи какво ли не, но нищо не помага и тя продължава да се буди всяка вечер на всеки час.

mariya_koevaДата: Четвъртък, 12.02.2015, 21:33 | Сообщение # 4
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Здравейте отново, anntoniarumenova!

Насочете въпроса си към личния лекар. Щом има намеса и на медикаменти, като психолог не мога да Ви бъда полезна.

Поздрави!

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Имам нужда от съвет (Самота)
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016