Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Събота
03.12.2016, 08:47
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Проблем във връзката
Проблем във връзката
vasko_Дата: Неделя, 08.02.2015, 11:32 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 1
Статус: Офлайн
Здравейте имам проблем във връзката с мойта приятелка. Историята е следната..напоследък постоянно се караме,за дреболий например : искам да и помогна за нещо тя започва да вика че не иска помощ от никого все едно съм някакъв страничен,едва ли не съм винонен за всичко казва ми че съм си променил държанието (което не е така) ,постоянно е умислена и най-вече просто неможем да си говорим има моменти в който единствено мълчим,ревнувам я страшно много както и тя мен (поне така изглежда) заради това нещо спрях да излизам да си нямаме след това скандали сърдения и тн само и единствено излизаме когато сме двамата ,страх ме е да не я загубя какво да направя да се оправят нещата м/у нас ,помогнете моля ви благодаря.

Съобщението е редактирано от vasko_ - Неделя, 08.02.2015, 11:37

mariya_koevaДата: Неделя, 08.02.2015, 14:55 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Статус: Офлайн
Здравейте, vasko_!

Може би приятелката Ви има някакъв проблем и затова е умислена и изнервена. Със сигурност има нещо. Никой просто така не се изнервя от само себе си. Поговорете с нея, попитайте я има ли нещо, което би искала да Ви сподели. "Оставете" я за малко. Не се притичвайте на помощ винаги. Кажете й: "Ако имаш нужда от помощ, насреща съм". Относно ревността - това "зеленооко чудовище", както се нарича тя, е много опасно, когато ревността е извън контрол. Защо я ревнувате? Нямате й доверие ли? Казвате, че тя също Ви ревнува. Може би има доста неща между Вас двамата, за които да поговорите и да се опитате да изгладите. Процесът обаче трябва да е двустранен. Една връзка трябва да дава любов, сигурност и доверие, а не хаос.

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Проблем във връзката
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016