Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Сряда
07.12.2016, 12:34
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » чувствам се предадена
чувствам се предадена
rangelova_90Дата: Петък, 02.01.2015, 02:19 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 2
Статус: Офлайн
Здравейте,с моя партньор сме от 4години заедно. Още в началото на нашата връзка той беше ревнив. Работих в заведение сред много хора и това го побъркваше. Постоянно си мислеше,че разни мъже ме свалят. Тогава бях влюбена и не усещах,че на моменти прекалява. След известно време започна и да ме обвинява,че съм му изневерявала. Писна ми и бях взела решение да сложа край на всичко това докато не разбрах ,че съм бременна . Естествено с този човек сме имали и много хубави моменти и решихме да задържим бебето и да останем да живеем в неговия град. Оставих родителите си и всичките си приятели за да му докажа ,че го обичам и да разсея всякакви съмнения. Вече бях в напреднала бременност когато започна да ме тормози отново психически ,че бебето може би не е от него . Унизително беше за мен да се обяснявам,все едно наистина съм му изневерявала. Не спираше да ме тормози.  Когато родих вече бяхме с влошени отношения . Изпаднах в депресия от цялата напрегната ситуация .Беше ми много трудно защото на всичкото от горе отказваше да ми помага в грижите за детето.Намираше си оправдания и до ден днешен. Много ми е трудно .Опитвах се да поговорим ,но не искаше да ме чуе. Писна ми и на няколко пъти си събирах багажа,но той не ме пускаше да си тръгна . Постоянно ме унижава. Никога не съм поглеждала друг мъж! Лошото е ,че ме вижда колко съм съсипана заради него и тъжа и че в момента на ръст 170 тежа 46кг ми каза : ,, Погледни се на нищо не приличаш'' Когато се разплаках ми каза,че съм луда и не съм добре ,постоянно ми го натяква. Нямам самочувствие вече,чувствам се смачкана и луда. В депресия съм спя по 3 -4 часа на ден ,нямам апетит постоянно плача. Имам нужда просто да ме прегърне ,а той ме подминава дори не ме поглежда. Заради него останах без приятели ,работа и т.н.. До днес си мислех,че съм силна и ще се справя някак си ,но не мога. Чувствам се наистина много зле и най-лошото е че нито иска да сме заедно нито иска да ме пусне да си отида. Ако можете да ме посъветвате нещо,каквото и да е ще съм ви много благодарна!

Съобщението е редактирано от rangelova_90 - Петък, 02.01.2015, 05:30

rangelova_90Дата: Петък, 02.01.2015, 02:39 | Сообщение # 2
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 2
Предварително се извинявам за неграмотното написания текст, но съм под въздействието на емоция!

Съобщението е редактирано от rangelova_90 - Петък, 02.01.2015, 05:31

mariya_koevaДата: Петък, 02.01.2015, 12:36 | Сообщение # 3
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Здравейте, rangelova_90!

Какво имате предвид, като казвате "...нито иска да сме заедно нито иска да ме пусне да си отида"? Този мъж ревнува изключително много, от един момент нататък ревността започва да става опасна и съветът ми е Вие и детето да отидете някъде, където ще сте в безопасност и където Вие самата ще имате време да помислите на спокойствие върху цялата ситуация. Може да е у някоя приятелка или у Вашите родители (най-добре). Трябва да се вземете в ръце, защото имате дете, за което да се грижите. А за да полагате пълноценни грижи за него, е необходимо да сте в кондиция. Не позволявайте да бъдете унижавана и дръжте на достойнството си.

Пишете ми отново.

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » чувствам се предадена
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016