Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Неделя
04.12.2016, 12:15
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 1 of 11
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Моята странна история
Моята странна история
bobata2003Дата: Сряда, 26.11.2014, 21:46 | Сообщение # 1
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 2
Статус: Офлайн
Аз съм на 12 малко е странно , но ще питам .
Имам един приятел с него се запознах докато играя една игра , не се познавахме , но бяхме заедно .Той е на 15 след няколко дни около 2 3 той по иска да си останем само приятели. Аз се съгласих . Ние си говорехме само по skype . След 2 3 седмици мой приятели ми дадоха неговия facebook говорихме си аз оттогава наистина го обичам и му казах за чуствата си той поиска 2-шанс аз тогава много се зарадвах и веднага се съгласих бяхме заедно доста време ,но разбрах ,че ми изневерил и скъсъх с него , но още го обичам ...
Той имаше и две други след мен ,но и с тях скъса този път аз му поисках още един шанс . Той ми го даде .... и сега пак сме заедно , но той не ми отговаря , но ми е видял съобщенията но не ми пише явно е , че не иска да говори с мен . Какво да правя ?

Съобщението е редактирано от bobata2003 - Четвъртък, 27.11.2014, 06:50

mariya_koevaДата: Четвъртък, 27.11.2014, 19:06 | Сообщение # 2
Заслужил посетител
Група: е-списание Посока
Съобщения: 480
Здравейте, bobata2003!

Наистина странна история и ще приема, че това, което сте написала, е вярно. С две думи ще кажа, че няма смисъл да сте с човек, който Ви изневерява (въпреки че за 12-годишни деца като Вас тази дума е пресилена) и не показва, че Ви обича. Имайте предвид, че тепърва ще се случват истинските неща в живота Ви, така че недейте да страдате за някого, който не страда за Вас, и продължавайте напред.

Мария Коева
(психолог, помощник-консултант)

www.mariyakoeva.weebly.com

bobata2003Дата: Събота, 29.11.2014, 23:04 | Сообщение # 3
Новорегистриран
Група: Потребители
Съобщения: 2
Мерси много . Моето децтво се срина преди две години потресена от новината , че съм осиновена и затова ми е трудно да вземам решения smile

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Моята странна история
Page 1 of 11
Search:

Boyanova © 2016