Психология форум
Добре дошъл Гост | RSS
Понеделник
05.12.2016, 16:29
Онлайн консултации
за решаване на личностни проблеми
Начало Психология форум Регистрация Вход
[ Ново от форума · Потребители · Правила · Търсене · RSS ]
Page 2 of 2«12
Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Чуство на страх (Депресивно състояние)
Чуство на страх
КикаІДиковаДата: Неделя, 05.10.2014, 12:13 | Сообщение # 11
Посетител
Група: Потребители
Съобщения: 30
Статус: Офлайн
Искам да Ви помоля да ми опишете, как вероятно би се почувствала майка Ви. Как според Вас ще реагира? Какво ще последва от тази нейна реакция? Как мислите, че ще се почувствате Вие?
Бъдете изчерпателна, ако имате желание, разбира се. Нужно ми е наистина да си представите, че в точно този момент заставате пред Вашите близки и им съобщавате новината. После ми опишете подробно най-напред реакцията на майка Ви, след това Вашата в отговор на нейната и накрая на останалите Ви близки. Нека да го направим като ..игра на въображение.

П.П. Моля Ви, използвайте сегашно време в нашата игра на въображение. Нека изглежда така примерно:
 Отварям вратата и влизам в стаята, където са събрани моите близки. Там са ....... Изглеждат..... Там е имайка ми, която ..(..прави нещо, Вие го опишете..).... ........ Казвам им.... И т.н. Проверете, преди да пуснете мнението си тук, дали сте използвала навсякъде САМО сегашно време. 

smile

Съобщението е редактирано от КикаІДикова - Неделя, 05.10.2014, 12:17

Психология форум » ПСИХОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ - БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ » Любовта- безплатна консултация » Чуство на страх (Депресивно състояние)
Page 2 of 2«12
Search:

Boyanova © 2016